Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hacıeyüpoğlu 'Sakaryaspor'a sahip çıkma vakti'

SPOR
Hacıeyüpoğlu 'Sakaryaspor'a sahip çıkma vakti'

Sakaryaspor’da Selahattin Aydın ve yönetiminin yeniden seçilmesiyle sonuçlanan Olağanüstü Kongre sürecini değerlendiren kulübün eski başkanlarından Recep Hacıeyüpoğlu, “Şimdi Sakaryaspor’un bu şehrin markası olduğuna inanan herkesin görevi bellidir; kulübümüze daha fazla sahip çıkmak. Sayın Aydın’ın başkanlığında, yeni yönetim ve kaliteli bir ekiple 2. Lig yolu açık olacaktır” dedi. 
 

Sakaryaspor’da Olağanüstü Kongre süreci bugün sonuçlandı. 2 liste ile başkanlık heyecanının yaşandığı kongreden mevcut Başkan Selahattin Aydın ve yönetimi zaferle ayrıldı. Tamamlanan kongre ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan kulübün eski başkanlarından Recep Hacıeyüpoğlu, herkesin belirlenen yeni yönetime destek olması gerektiğine vurgu yaptı.
 

Hacıeyüpoğlu şu ifadelere yer verdi; “Sakaryaspor Kongresinin 2 ayağı bugün gerçekleştirildi. Ben de genel kurulda yerimi aldım. Kongrede üyelerimize de ifade ettim; Selahattin Aydın Sakaryaspor’un başında 5 yıl görevini sürdürmelidir. Sayın Aydın’la bundan önceki 2 yılda kulübün mali disiplin ve kurumsallaşması yönünde önemli mesafeler alındı.”
 

Recep Hacıeyüpoğlu konuşmasını şu şekilde sonlandırdı; “Selahattin Başkan’la Sakaryaspor’un son 2 yılı ıskalanmamalı! Nerelerden bugünlere gelindiği unutulmamalı! ‘Sakaryaspor’u en çok ben severim’ diyenlerin kayıtsızlıklarına inat; Selahattin Aydın ve yönetimi görevinin başındadır. Şimdi Sakaryaspor’un bu şehrin markası olduğuna inanan herkesin görevi bellidir; kulübümüze daha fazla sahip çıkmak. Sayın Aydın’ın başkanlığında, yeni yönetim ve kaliteli bir ekiple 2. Lig yolu açık olacaktır. Sayın Başkanımız Selahattin Aydın ve yönetimine yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum. Allah muvaffak eylesin.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz