Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Hacıeyüpoğlu :Ağır bedeller ödedik

Seçim çalışmalarını Erenler ve Pamukova’da sürdürdü

SİYASET
Hacıeyüpoğlu :Ağır bedeller ödedik

Seçim çalışmalarını Erenler ve Pamukova’da sürdürdü

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “Güçsüz Türkiye'den beslenen kirli odaklara ve kana doymayan taşeronlarına inat yeni Türkiye'yi birlikte inşa edeceğiz” dedi
 

ZİYARETLER
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, Genel Seçim çalışmalarını Erenler ve Pamukova’da sürdürdü. Erenler Özel Marifet Sağlık Meslek Lisesi, Yeşiltepe İlkokulu ve Asya Anaokulu öğrenci, öğretmen ve velileri ile bir araya gelen Hacıeyüpoğlu, günün devamında Erenler Yanyol Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.
HACIEYÜPOĞLU PAMUKOVA’DA
Ziyaret programı kapsamında Pamukova’da esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, günün sonunda Karapınar, Pınarlı ve Bacıköy Mahalle sakinleri ile de buluştu. Pamukovalılara Türkiye’nin koalisyon hükümetlerinin basiretsizlikleri ile kaybedecek zamanının kalmadığını bir kez daha yineleyen Hacıeyüpoğlu, “10 yılda 11 hükümet değiştiren, 1 Milyar Dolar için birilerinin imaj çalışmalarına malzeme yapılmak istenen bir Türkiye artık yok. Söyleyecek sözü olan, gündem belirleyen bir Türkiye var” diye konuştu.
HEDEFLERİ GÜÇSÜZ BİR TÜRKİYE
Hacıeyüpoğlu açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı: “Eski Türkiye’nin karanlık yıllarını unutmamak durumundayız. Gençlerimize o istikrarsız ve güven vermeyen eski Türkiye’yi sürekli anlatacağız. Geldiğimiz noktada erken seçim şantajlarıyla gerilim siyasetinin egemen olduğu istikrarsız bir Türkiye'ye geçit veremeyiz. Bu ülkede koalisyonların basiretsizliği ve kavgaların faturası daima milletin sırtına yüklendi. Türkiye çok ağır bedeller ödemek zorunda bırakıldı. Güçsüz Türkiye'den beslenen kirli odaklara ve kana doymayan taşeronlarına inat yeni Türkiye'yi birlikte inşa edeceğiz.”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 8 =