Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ferizli Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Ferizli Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında gerçekleştirildi. 4 gündeme 1 madde daha ilave edilen toplantıda5 madde karara bağlandı.

İLÇELER
Ferizli Belediyesi Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Ferizli Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşmasını yapan Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, son bir aylık çalışmaları değerlendirerek meclise bilgi verdi.

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ve mecliste grubu bulunan siyasi partigrup sözcüleri, geçtiğimiz ay Mersin polisevine hain teröristler tarafından yapılan silahlı ve bombalı saldırıda şehit düşen polis memuru Serkan Gezer’ibir kez daha yâd ederek, terör örgütlerinelanet yağdırdı. Pençe kilit operasyonunda şehit düşen askerler anılarak,gazilere şifa, ulusabir kez daha başsağlığı temennisinde bulunuldu.

Tenis Kortu Ve Portatif Yüzme Havuzu Tamamlandı

Geçtiğimiz ay yapımı tamamlanan tenis kortu ve açılışı gerçekleştirilen portatif yüzme havuzu çalışmalarınadeğinen Başkan Gündoğdu, “Portatif yüzme havuzu ve tenis kortuFerizli Kapalı Spor Salonu Yanına kuruldu. Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi kapsamında çocuklarımıza yüzme branşında hizmet verilecek.Gençlerimizin yüzme sporuna ilgisi bir hayli yoğun. Bu da bizi memnun ediyor” şeklinde konuştu.

Gündem

Gündemin 1’inci maddesinde2464 sayılı kanun gereği 2023 yılı mali yılı gelir tarifesinin belirlenmesi ile ilgili mali hizmetler müdürlüğünün teklifi görüşülerek, plan bütçe komisyonuna havale edildi.

Gündemin 2’nci maddesinde ise Ferizli Belediyesi 2023 mali yılı bütçesinin görüşülmesi ile ilgili mali hizmetler müdürlüğünün teklifi görüşüldü. Madde Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Gündemin 3’üncü maddesinde sözleşmeli personel disiplin yönetmeliği ile ilgili yazı işleri müdürlüğünün teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 4’üncü maddesinde Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığının araç devri ile ilgili Fen İşleri Müdürlüğünün teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Gündeme ilave edilen 5’inci ve son maddede ise Ferizli Belediyesi norm kadrosundaki iki adet 9 ve 10 dereceli temizlik hizmetlisinin iptal edilerek bir adet 7 dereceli mühendis ve bir adet 10 dereceli teknisyen kadrosunun ihdas edilmesi ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi oybirliği ile kabul edildi.

Plan Bütçe komisyonuna havale edilen 1’nci ve 2’nci maddeler, 7 Ekim Cuma günü saat 10.30’da yapılacak ikinci oturumda görüşülerek karara bağlanacak.

Toplantı sonunda Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ekim ayı meclis toplantısının hayırlara vesile olmasını temenni ederken,Ekim Ayı Meclis Toplantısı birinci oturumu dilek ve temennilerin ardındansona erdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 2 =