Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Erenler Zübeyde Hanım Caddesi bayrama hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi asfalt işlemlerinde yeni sezon çalışmalarına Erenler Zübeyde Hanım Caddesi’nde başladı. Altyapısı tamamlanan arter asfalt çalışmalarıyla yeni yüzüne kavuşturuluyor.

İLÇELER
Erenler Zübeyde Hanım Caddesi bayrama hazırlanıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi asfalt sezonunu açtı. Kent merkezinde ve kırsal bölgelerde daha güçlü bir ulaşım için çalışan Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi (YOL-BAK) ekipleri kaliteli bir ulaşım imkânını sunmak için tonlarca asfaltı önemli güzergâhlarla buluşturuyor. Geçtiğimiz asfalt sezonunda ilçelerde hummalı bir faaliyet yürüten ekipler, altyapısı tamamlanan arterleri yeni yüzüne kavuşturuyor..

Altyapısı tamamlandı
Geçtiğimiz aylarda SASKİ marifeti ile Erenler Dilmen ve Hacıoğlu mahallelerinde başlattığı dev altyapı projesi tamamlandı. Lansmanını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yaptığı altyapı projesi kısa sürede tamamlanarak Erenler’in bugününe ve geleceğine hizmet edecek altyapı bölgeye kazandırıldı. Toplam maliyeti 30 Milyon TL olan proje ile birlikte bölgeye 12 bin 800 metre içme suyu hattı, 12 bin 300 metre yağmur suyu hattı ve bin 8 adet yağmur suyu ızgarası kazandırıldı.

Bin ton asfalt kullanıldı
Çalışmalara Zübeyde Hanım Caddesi’nde işleme başlayan ekipler asfalt serimine başladı. Asfaltlama çalışması sonrasında 300 metrelik bölünmüş yol bin ton asfalt kullanarak yenilendi. Erenler ilçesinin işlek noktalarından bir tanesi olan bölgede kaldırım düzenleme, yol yenileme ve altyapı çalışmaları da tamamen bitti.

“Bölgemize hayırlı olsun”
Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sakarya’mızın dört bir yanında daha güçlü bir ulaşım ağına sahip olmak için çalışıyor, 7/24 mesai yapıyoruz. Kırsal bölgelerde, grup yollarında yürüttüğümüz işlemlere son dönemde kentin merkezi alanlarında devam ediyoruz. Erenler, Adapazarı, Serdivan gibi merkez ilçelerimizde her gün binlerce sürücünün kullandığı caddeleri yeni yüzüne kavuşturuyoruz. Şehrimize hayırlı olsun” denildi.
 

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 5 =