Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Erenler’den Ankara Çıkarması

SİYASET
Erenler’den Ankara Çıkarması

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler Belediyesi’nin 2015 yılı hizmet brifinglerini vermek üzere Ankara’da ziyaretlerde bulundu.

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ve belediye yetkililerinin olduğu heyet, bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Başkent Ankara’ya gitti. Erenler Belediyesi’nin hizmetleri ile ilgili bilgi vermek üzere AK Parti Genel Merkezine giden heyet, İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, Çevre ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ile bir araya geldi.

Sakarya’nın Marka Değeri Artacak

Genel Başkan Yardımcılarına kentsel dönüşüm projesinin çalışmaları ile ilgili brifing veren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, hazırlanan kitapçıkla birlikte sunum da yaptı. Kentsel dönüşümün Sakarya’nın değerini arttıracağını belirten Öztürk, “Kentsel dönüşümle yepyeni bir Erenler ortaya çıkacak. Yeni yaşam alanlarının oluşacağı bu proje sadece Erenler’in değil; Sakarya’nın da marka değerini arttıracak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ortak yürüttüğümüz bu projede çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. 1. etap bitmek üzere ve hemen akabinde 2. etap çalışmalarına başlayacağız. Kentsel dönüşüm sona erdiğinde Erenler ve Sakarya cazibe merkezi haline gelecektir.” şeklinde konuştu.

Başkan Öztürk ve beraberindeki heyet daha sonra TÜRK-İŞ Genel Başkanlığına yeniden seçilen Ergün Atalay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette belediye faaliyetlerinin yanı sıra Ergün Atalay’ın şehrimize yapılması için girişimlerde bulunduğu 2. üniversite konusu konuşuldu.

Erenler Belediyesi heyeti daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisinde AK Parti Sakarya Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa İsen, Recep Uncuoğlu ve Ali İhsan Yavuz’u ziyaret ederek Sakarya’ya döndü.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 9 =