Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Erenler’de Sokaklar Asfalt İle Yenileniyor

Asfalt çalışmaları hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Yeşiltepe Mahallemizde 6 sokağımızda asfalt çalışması tamamlandı.

İLÇELER
Erenler’de Sokaklar Asfalt İle Yenileniyor

 

Ekiplerimiz Erenler Merkez Mahallemizin 9 sokağında ise asfalt çalışmalarına devam ediyor. Alt ve üstyapısıyla Erenler’imizi yenilemeye devam edeceğiz” dedi.

Erenler’de altyapısı tamamlanan sokaklarda asfalt çalışmaları devam ediyor. Yeşiltepe Mahallesinde altyapısı tamamlanan 6 sokakta asfalt çalışmaları tamamlanırken, ekipler Erenler Merkez Mahallesinde 9 sokakta asfalt çalışmalarına devam ediyor. Aynı zamanda Dilmen ve Hacıoğlu Mahallelerinde de başlatılan altyapı çalışmaları da devam ediyor.

6 Sokak Asfaltlandı

Çalışmalar hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “İlçemizin cadde ve sokaklarını Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte alt ve üstyapısıyla yeniliyoruz. Geçtiğimiz hafta Yeşiltepe Mahallemizde 8044, 8046, 8075, 8077, 8050 ve 8079 no’lu sokaklarımız baştan sona asfalt ile yenilendi. Ekiplerimiz sokaklarımızda tretuvar çalışmalarına devam ediyor.Hayırlı olsun” dedi.

9 Sokak Yenileniyor

Başkan Fevzi Kılıç, “Ekipler bu hafta ise Erenler Merkez Mahallemizde 9 sokakta asfalt çalışmalarını sürdürüyor. 1111, 1151, 1176, 1184, 1194, 1169, 1139, Nilüfer ve Menekşe sokaklarımız bu hafta gerçekleşecek çalışmalar ile baştan sona yenilenecek. Yenilenen sokaklarımızın vatandaşlarımız için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Hız Kesmeden Devam

Başkan Fevzi Kılıç, “İlçemiz genelinde çalışmalarımız hummalı bir şekilde devam ediyor. Görev süremiz boyunca geride kalan süreçte ilçemizde alt ve üstyapı, doğalgaz, kültür ve sanat çalışmaları başta olmak üzere birçok çalışmayı hayata geçirdik. Şuanda baktığınızda Erenler’imizin her bir köşesinde bir ekip var, bir çalışma var. Daha güzel, daha yaşanabilir Erenler için hız kesmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 7 =