Erenler'de 8 sokak daha yenilenidi
Erenler Merkez Mahallesinde 8 sokak 4 bin ton asfalt ile baştan sona yenilendi. Başkan Rahmi Şengül, ilçe genelinde alt ve üstyapı çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.
İLÇELER![Erenler'de 8 sokak daha yenilenidi](https://sakaryahaberleri.com/resimler/haberler/2023/08-23/erenler-de-8-sokak-daha-yenilenid-mini.jpg)
![](resimler/haberler/2023/08-23/erenler-de-8-sokak-daha-yenilenid-19409.jpg)
Erenler Belediyesi ilçe genelinde alt ve üstyapı çalışmalarına aralıksız şekilde devam ediyor. Gerçekleşen çalışmalar kapsamında Erenler Merkez Mahallesinde 8 sokak 4 bin ton asfalt ile baştan sona yenilendi. Çalışmaları yerinde inceleyen Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, çalışmaların hızlı bir şekilde devam edeceğini ifade etti.
8 SOKAK YENİLENDİ
Başkan Rahmi Şengül, “Alt ve üstyapı çalışmalarımız ilçemiz genelinde devam ediyor. Bu kapsamda Erenler Merkez Mahallemizde 1268, 1260, 1199, 1264, 1262, 1272, Hanımeli ve Yan Yol isimli sokaklarımızı 4 bin ton asfalt ile yeniledik. Çalışmaların mahallemize ve bölge esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
![](resimler/haberler/2023/08-23/erenler-de-8-sokak-daha-yenilenid-19408.jpg)
![](resimler/haberler/2023/08-23/erenler-de-8-sokak-daha-yenilenid-19407.jpg)
![](resimler/haberler/2023/08-23/erenler-de-8-sokak-daha-yenilenid-19406.jpg)
![](resimler/haberler/2023/08-23/erenler-de-8-sokak-daha-yenilenid-19405.jpg)
Yorum Ekle
Adınız / RumuzYorumunuz