Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Erenler Belediyesi’nde İşçiyi Sevindiren Gelişme

Erenler Belediyesi ve Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanlığı tarafından gerçekleşen görüşmeler sonucunda işçi maaşlarında iyileştirmeye gidildi.

İLÇELER
Erenler Belediyesi’nde İşçiyi Sevindiren Gelişme

İmza programında Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Alınan kararın her bir mesai arkadaşım için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Erenler Belediyesi ve Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanlığı Erenler’de işçileri sevindiren bir karara imza attı. Belediye ve sendika arasında gerçekleşen görüşmeler sonrasında işçi maaşlarında iyileştirilmeye gidildi. Yüzde 37 oranında gerçekleşen artış kararı belediyede çalışan işçiler tarafından sevinçle karşılandı.

GÖRÜŞMELER SONUCUNDA

Sendika ile gerçekleşen imza programında konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren mesai arkadaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın asgari ücrete gerçekleştirdiği ara zammın ardından biz de sendika yetkilileri ile bir araya gelerek görüşmelerimizi gerçekleştirdik” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Başkan Fevzi Kılıç, “Gerçekleşen görüşmeler sonrasında işçi kardeşlerimiz için yüzde 37 oranında zam belirledik. Hiçbir mesai arkadaşımızı enflasyona ezdirmeme konusunda kararlıyız. Alınan kararın her bir mesai arkadaşım için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR

Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir ise, “Erenler Belediye Başkanımız Sayın Fevzi Kılıç, yine işçilerimizi sevindiren bir karara imza attı. Asgari ücrete gelen ara zam ile birlikte Erenler Belediyesine bağlı Er-Yap İnşaat, Yatırım ve Pazarlama AŞ’de çalışan kardeşlerimiz için Fevzi Başkanımızla yüzde 37 oranındaiyileştirme kararıaldık.Başkanımıza konfederasyonum adına çok teşekkür ederim” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 4 =