Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

En baba tavlacılar belli oldu

Sakarya Otizmle Yaşam Derneği yararına düzenlenen Agora Alışveriş Merkezi 1. Babalar Tavla Turnuvası’nda muhteşem ödüller sahiplerini buldu.

GÜNCEL
En baba tavlacılar belli oldu

Sakarya Otizmle Yaşam Derneği yararına düzenlenen Agora Alışveriş Merkezi 1. Babalar Tavla Turnuvası’nda muhteşem ödüller sahiplerini buldu.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, İzmir Agora Alışveriş Merkezi’nde 13 yıldır geleneksel olarak düzenlenen babalar tavla turnuvasının ilk ayağı 16-19 Haziran tarihleri arasında Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirildi. Erkeklerin olduğu kadar bayanların da yoğun ilgi gösterdiği tavla turnuvası 4 gün sürdü. Muhteşem hediyelerin verildiği, hem keyifli hem de çekişmeli gerçekleşen turnuvanın geliri ise Sakarya Otizmle Yaşam Derneği ne bağışlandı.

Tavla severleri tatlı bir rekabetle buluşturan Agora Babalar Günü Tavla Turnuvası muhteşem hediyeler ile sonuçlandı! İlk 3’e giren başarılı tavlacılar, derece kupalarıyla birlikte birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı da elde ettiler.

Turnuvada 1.  olan   Ufuk Aksak;  SAMSUNG 49”  LED TV, Sneaks Cloud'dan 100 TL Hediye Çeki ve Watsons'dan kişisel bakım hediye paketi, 2.olan Veysi Kalyoncu; SANYO Dual Kamera, Opmar Optik'den Güneş Gözlüğü, Sneaks Cloud'dan 75 TL Hediye çeki ve Watsons'dan kişisel bakım hediye paketi, 3. olan Kayhan Çelen; SANYO Dual Kamera, White & Beige'den Bornoz, Sneaks Cloud'dan 50 TL Hediye Çeki ve Hediye Dükkanından Sedef Tavla, 4.olan Sedat Bıçakçı ise SANYO Dual Kamera, BOSCH'tan Saç Kurutma Makinesi ve Watsons'dan kişisel bakım hediye paketi kazanma fırsatı yakaladı. Ayrıca turnuvada finale kalan tüm yarışmacılara da Agora mağazalarından sürpriz hediyeler verildi.


Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan; sosyal sorumluluk kapsamında, İzmir ‘de 13 yıldır bu anlamlı organizasyona ev sahipliği yapmaktan büyük keyif aldıklarını belirterek, Adapazarı için de Babalar Tavla Turnuvası’nın geleneksel hale getirileceğini belirtti. Noyan, her yıl tatlı bir heyecan ile tavla severleri bir araya getirmeyi amaçladıklarını dile getirerek, katılım gösteren tüm tavla severlere teşekkürlerini iletti.
 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz