Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Ekrem Yüce Semineri Ziyaret etti

Türkiye Karate Federasyonu organizasyonu ve Sakarya Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla Sakarya Premier Inn otelde, Avrupa ve Dünya Karate Federasyonları Hakem Kurulu Başkanı Javier Escalante tarafından Hakem verilen semineri sona erdi.

GÜNCEL
Ekrem Yüce Semineri Ziyaret etti

Semineri ziyarete gelen,

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, seminere katılanlara hitaben bir konuşma yaparak, Sakarya Büyükşehir spor kulübü çalışma şekli, başarıları, Avrupa Spor Başkenti, Dünya Bisiklet şehri unvanlarına sahip ilimiz hakkında bilgiler vererek, katılımcılara başarılar diledi.

Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Av. Dr. Aslan Abid Uğuz ve Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, SBB Başkanı Ekrem Yüce’ye ziyaretinde eşlik etti.

Seminer Teorik ve Pratik çalışmalar olarak, iki bölümde yapıldı.  Javier Escalante Pazar günü sabahı ülkesine geri döndü.

Avrupa ve Dünya Karate federasyonları hakem kurulu üyesi Uğur Kobaş “ Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin ziyareti ile büyük mutluluk duyduk. Ziyaret; spor branşımız ve misafirimiz için çok önemliydi. Organizasyonun her bölümünde bizlere destek olan, Avrupa Spor Şehri, Dünya Bisiklet Şehri unvanlarına sahip olmamızı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Dedi.

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
4 + 9 =