Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Eanaf Yeni Dönemden Umutlu

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasına kayıt olarak yeni kepenk açan bakkal esnaflarını ziyaret eden Başkan Ahmet Akdardağan, hayırlı işler temennisinde bulundu.

GÜNCEL
Eanaf Yeni Dönemden Umutlu

Seçim sürecinde en çok ziyaret edilen yerlerin bakkallar olduğunu belirten Başkan Akdardağan, “Ülkemiz ve şehrimiz yoğun bir seçim gündemini geride bıraktı. Seçim sürecinde her zaman olduğu gibi siyasilerin uğrak noktaları yine bakkal esnaflarımız oldu. Dükkanlarımızı ziyaret eden siyasilere, istek ve taleplerimizi yineleyerek iletme imkanı bulduk. Bu vesile ile yeni seçilen Sakarya milletvekillerimize, muhalefet görevi üstlenen siyasi partilere ve milletimizin büyük teveccühü ile yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ediyor başarılar diliyoruz.” Dedi.  
Bakkallar Odası ailesine yeni katılan esnafları işyerlerinde ziyaret eden Başkan Akdardağan, “Yeni açılan iş yerlerini ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulunmaya devam ediyoruz. Allah tüm esnaflarımıza bol bereketli işler versin. Bu vesile ile seçim gündemini geride bırakarak yeni hedeflere doğru yol almanın heyecanını yaşıyoruz. Esnaflarımızın yeni dönemde acilen beklediği sorunların bulunmaktadır. Sorunlarımızın tek tek çözüldüğü ve beklentilerimizin karşılandığı bir dönem olmasını temenni ediyoruz. Esnaflarımızın acil isteklerinin başında yeni düzenlemelerin yanı sıra faizsiz kredi beklentileri, Cumhurbaşkanımız tarafından seçim öncesi açıklanan Bağ-Kur prim günlerinin 7200’e eşitlenmesi, perakende yasanın istediğimiz gibi güncellemesi yer almaktadır.  Esnaflar olarak daha çok çalışacağımız bu yeni dönemde ülkemizin ve şehrimizin 100. Yılında daha da güçlenerek refah seviyemizin arttığı güzel günler görmeyi umut ediyoruz.” dedi.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 1 =