Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

“Dostlarımız bu merkezde emin ellerde”

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya, Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

SİYASET
“Dostlarımız bu merkezde emin ellerde”

Merkezin çalışmalarına ilişkin bilgiler alan Kaya, “Bölgenin en büyük tedavi merkezi burası. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’yi hizmetlerinden dolayı kutluyoruz. Dostlarımız bu merkezde emin ellerde” diye konuştu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sokak hayvanlarının korunması, tedavi edilmesi ve barınma imkanlarının sağlanması amacıyla inşa ettiği bölgenin en büyük hayvan hastanesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulunan AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya ve beraberindeki heyet, merkezin çalışmalarını yakından gözlemleme fırsatı buldu.

Ziyaret sırasında Milletvekili Kaya'ya meclis üyeleri Hasan Çetinkaya ve Nihat Baltaoğlu ile iş insanı Bülent Kaya da eşlik etti. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Sungur Mehmet Yeni ise misafirlere tesis ile ilgili bilgiler verip işleyiş hakkında detaylı açıklamalar yaptı.

Başkan Yüce’ye hizmet teşekkürü
Milletvekili Murat Kaya, tesiste sunulan hizmettin kalitesinden etkilendiğini belirterek, sokak hayvanlarının korunması ve onlara daha iyi yaşam koşulları sağlanması konusundaki çabaların önemine vurgu yaptı. Ayrıca, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'nin sokak hayvanlarına yönelik rehabilitasyon merkezinin önemli bir adım olduğunu ifade edip Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye teşekkürlerini iletti.

“Sakaryamıza ve ülkemize çok güzel bir hizmet kazandırılmış.”
Milletvekili Kaya, “Sakarya Büyükşehir Belediyemizin yapmış olduğu Geçici Sokak Hayvanları Tedavi Merkezindeyiz, gerçekten bölgenin en büyük tedavi merkezi burası. Büyükşehir Belediye Başkanımızı hizmetlerinden dolayı kutluyoruz. Bu merkez her anlamda çok kombine ve entegre bir tesis olmuş. İdari bina kısmında da gezdiğimizde gördük ki son derece modern tesisat ile beraber hayvanlarımızın her türlü bakımı yapılıyor. Emeği geçenleri tebrik ediyoruz” dedi.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 1 =