Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Deva Partisinden Kent Merkezinde Aşure İkramı

Demokrasi ve Atılım DEVA Partisi Kadın Çalışmaları Başkanları tarafından Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu. Kent merkezinde gerçekleştirilen etkinlikte, İl Başkanı Mehmet Erdoğan da vatandaşlara aşure ikram etti.

SİYASET
Deva Partisinden Kent Merkezinde Aşure İkramı

Aşure dağıtımında Muharrem ayının kardeşlik ve barış duygularının pekiştiği bir ay olduğu mesajını veren Erdoğan; "Bolluğun, bereketin ve kardeşliğin simgesi olan aşure günü kutlu olsun. Paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin arttığı Muharrem ayında, Kadın Çalışmaları Başkanlarımızın organizasyonu ile bu güzel buluşmayı gerçekleştirdiğimiz için kendilerine ve emeği geçen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. " dedi.

Kent Merkezinde, Uzun Çarşı ile Orhan Camii mevkiinde yapılan aşure etkinliği, DEVA Partisi Sakarya Kadın Çalışmaları Başkanı Hayrunnisa Nur Gökçe Dursun, DEVA Partisi Adapazarı İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Tülay Sinan, DEVA Partisi Erenler İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı Nurgül Turan, DEVA Partisi Serdivan İlçesi Kadın Çalışmaları Başkanı Sevinç Say ve DEVA Karasu Kadın Çalışmaları Başkanı Şeyma Genç’in organizasyonunda gerçekleşirken, yapılan etkinliğe DEVA Partisi İl ve İlçe yöneticileri, DEVA kadın çalışmaları, gençlik çalışmaları, DEVA mahalle temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

 “MUHARREM AYI KARDEŞLİK, BARIŞ, BİRLİK VE BERABERLİK DUYGULARININ PEKİŞTİĞİ AY. AŞURE GÜNÜ KUTLU OLSUN.”

Muharrem ayında DEVA İl Başkanlığı tarafından yapılan aşure ikramı sırasında kent merkezinde kurulan stantta vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. Yapılan aşure ikramına partililer ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Aşure dağıtımında konuşanDEVA İl Başkan Yardımcısı ve Kadın Çalışmaları Başkanı Hayrunnisa Nur Gökçe Dursun, Muharrem ayı kardeşlik ve barış duygularının pekiştiği bir ay. Bolluğun, bereketin ve kardeşliğin simgesi olan aşure günü kutlu olsun. Amacımız, dostluğu, kardeşliği,  birlik ve beraberliği pekiştirmek ve hoş bir ortam yaratmak. Gerginlikten ve içinden geçtiğimiz koşullardan uzaklaşıp, aydınlık, bolluk ve bereket dolu günlere hep beraber ulaşmak istiyoruz. İnşallah öyle de olacak.” İfadelerini kullandı. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz