Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

DEVA PARTİSİ SERDİVAN BELEDİYE BAŞKANI MURAT DURAK, SEÇİM STARTINI SAKARYA ŞEHİTLİĞİNDEN VERDİ.

DEVA Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Murat Durak, seçim çalışmalarına başlamadan önce Sakarya Şehitliğinden mesaj verdi. “Bu vatanın gerçek sahipleri için şehit ve gazi olanların bizlere emanet ettiği sevdikleri için Serdivan için şeffaf, hizmet odaklı, ortak aklı ve istişareyi ön plana çıkaran DEVA Belediyeciliği anlayışıyla hizmete adayım” dedi.

SİYASET
DEVA PARTİSİ SERDİVAN BELEDİYE BAŞKANI MURAT DURAK, SEÇİM STARTINI SAKARYA ŞEHİTLİĞİNDEN VERDİ.

DEVA Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayı Murat Durak, seçim startını  Serdivan da Sakarya Şehitliğinden verdi. Murat Durak, Sakarya Şehitliğini ziyaret ederek, buradaki görüntülerle oluşturulmuş Reels videosu ile sosyal medyada verdiği mesajda;   “Bugün çocuklarımızın başını okşayıp sıkı sıkı sarılırken, kokularını içimize çekebiliyorsak, dalgalanıyorsa şanlı bayrağımız ve okunuyorsa Ezanlar,  Mustafa Kemal Atatürk,  silah arkadaşları ve burada yatan yiğitler sayesindedir. Bu şehrin gerçek sahibi de geçmiş ya da bugünün siyasetçileri değil, onlardır.  Bana düşen onların anılarına sahip çıkarken onlardan geriye, bize emanet kalan ailelerine ve asıl canları pahasına vazgeçip geride bıraktıklarına hizmet etmektir. Ben Murat Durak, DEVA Partisi Serdivan Belediye Başkan Adayıyım. Başlıyoruz.“ diyerek, seçim startı verdi. 

Murat Durak, DEVA Partisi’nin  Türkiye’de bir ilki gerçekleştirip belediye başkan adayları için Etik Kurallar Bildirgesi hazırladığını belirterek, “Bu ilkeler çerçevesinde şeffaf, hizmet odaklı, ortak aklı ve istişareyi ön plana çıkaran bir DEVA Belediyeciliği markası anlayışını Serdivanda da  ortaya koyacağız” dedi.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 4 =