Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Deva Partisi’nin Salı ve Çarşamba Pazarı Çıkarması

DEVA Partisi heyeti Salı ve Çarşamba pazarına çıkarma yaptı ve bu pazar yerlerinde Genel Başkan Ali Babacan’ın selamlarını iletti. Parti yöneticileri, broşürlerini dağıtıp, esnaflarla ve pazara gelen vatandaşlarla sohbet etti.

SİYASET
Deva Partisi’nin Salı ve Çarşamba Pazarı Çıkarması

DEVA Partisi Kadın Çalışmaları Başkanları’nın öncülüğünde, Serdivan da Salı pazarında ve Erenler de Çarşamba pazarında vatandaşlara ve esnafa Genel Başkanları Ali Babacan’ın selamı ile seslenen DEVA Partisi heyeti, “Umutsuzluğa yer yok! Zengin ve hakça paylaşan, bağımsız adaletin, üretimin gücüyle yükseltilecek güçlü ve istikrarlı ekonominin, sağlığın, eğitimin, tarımın, sanatın, bilimin her yönüyle güç kazanacağı, insanımızın değerli kılınacağı, yoksulluktan kurtulacağıbir Türkiye’yi inşa etmehedefi için vatandaşlarımızın güveni ve desteği ile iktidara yürüyoruz.” mesajı verirken, pazarda vatandaşların ve esnafın dertlerini dinledi ve çözüm önerilerini aktardılar. DEVA Partisi yöneticileri, eylem planlarında yazan ve ilk 90 dakikada, ilk altı ay ve 365 günde Türkiye de neleri değiştirecekleri konularında da esnaf ve vatandaşları bilgilendirdiler. 

“DEVA HALKTAN KOPUK OLMAYACAK. HEP HALKIN İÇİNDE OLACAĞIZ!”

DEVA Partisi Sakarya İl Kadın Çalışmaları Başkanı Av.Hayrunisa Nur Gökçe Dursun yaptığı açıklamada, “Biz bu ziyaretleri yapıyoruz, vatandaşların ne kadar mağdur olduğunu burada da görebiliyoruz. Pazarcı esnafımızın, pazar alışverişi yapan vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını dinliyoruz. Pazarcı esnafımız, piyasanın daraldığını, alışveriş kapasitesinin her hafta düşmesinden  anladıklarını, emeklinin, asgari ücretli çalışanların, memurun, dul ve yetimlerin, yaşlılık aylığı alanların pazardan filesini çantasını dolduramadan döndüğünü, akşam pazarında fiyatlar düşsün diye insanımızın pazara akşam geldiğini söylüyorlar. Vatandaş ve esnaf şikayetçi. Hayat pahalılığının artık can yakar hale geldiğini söylüyorlar.   DEVA Partisi, yalnızca seçim dönemlerinde sahaya inen, sonrasında halktan kopuk yaşayan partilerden asla olmayacak. Çözümlerimizle halkın arasında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“ÇÖZÜM SUNUYORUZ. EYLEM PLANLARIMIZ HAZIR. DEVA HAZIR!” 

Hayrunisa Nur Gökçe Dursun, açıklamasında; “Ülkemizin içinde bulunduğu durum ve gidişat, insanları mutlu etmiyor. Sürekli zaman kazanmaya çalışılıyor ve altı ay sonra herşey düzelecek vaatleri artık kimseyi ikna etmiyor. İktidarda metal yorgunluğu değil küflenme yaşanıyor. Geleceğe dair güzel umutlar içinde olmak herkesin hakkı. Ancak insanımız mutluğu ve umudu adeta mumla arar hale geldi. Ekmek derdi, iş derdi emeklisinden çalışanına neredeyse herkesi sardı. Bizler DEVA Partisi olarak dertler günden güne çoğalırken,  biz bu dertlere deva olabilmek adına halkımıza çözüm önerilerimizi sunuyoruz. Kimseyi kırmadan, saygıyla, güleryüzle, güzel üslupla, dertlere nasıl deva olacağımızı anlatıyoruz. Biz umutluyuz, partimizin işinin ehli kadroları sayesinde Ülkemizde tüm dertlere çare olmaya geliyoruz. Tek amacımız var mutlu bir Türkiye inşa etmek. Bu nedenle vatandaşlarımıza ve esnafımıza memleketimizin DEVA’sından bahsediyoruz. Sakarya da vatandaşlarımıza DEVA Partisinin seçime hazır olduğunu ve eylem planlarımızla sorunlara alternatif çözümlerimiz olduğunu anlatıp güçlü kadrolarımızı tanıtmak için çalışıyoruz. Biz hazırız. Sakarya’nın DEVA’sı da hazır” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 5 =