Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

DEVA İl Başkanı Ercan Başnuh’dan 1 Mayıs kutlaması

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sakarya İl Başkanı Ercan Başnuh, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak bütün emekçilerin bayramını kutladı.

SİYASET
DEVA İl Başkanı Ercan Başnuh’dan 1 Mayıs kutlaması

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sakarya İl Başkanı Ercan Başnuh, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak bütün emekçilerin bayramını kutladı.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün iyiliğin, birliğin, emeğin, güzelliğin birleştiği ve alın terinin, helal kazancın, barışın simgeleştiği bir gün olduğunu söyleyen Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Sakarya İl Başkanı Ercan Başnuh, yaptığı açıklamada; “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününde çalışma hayatındaki zorlukların ve sorunların çözüme kavuşması en büyük arzumuzdur. Bu ülkede çalışan herkes alnının terinin karşılığını almalı. İşçiler yarınlarına ilişkin endişe taşımadan üretebilmeli, iş yerinde her türlü iş sağlığı ve güvenliği önlemleri altında çalışabilmeli, insanca yaşayabileceği ve geçim sıkıntısı çekmeyeceği bir ücret kazanabilmeli, yarınlara güvenle bakabilmelidirler.


“SEÇİMLERDEN SONRA BAHAR GELECEK.”
14 Mayıs 2023 Emekçilerin güzel günler göreceği bir dönemin başlangıç tarihi olacak. Emekçilere Söz! Güzel baharlar gelecek. Bu ülkedeki herkes, insan onuruna yakışır bir hayat yaşamalıdır. Millet İttifakı’nın iktidarı çiftçilerle, öğretmenlerle, işçilerle, esnafla, emeklilerle, gençlerle; eşitlik, adalet, hak ve özgürlükler için yola çıktı. Çeşitli sektörlerde gecesini gündüzüne katarak çalışan bütün işçi kardeşlerimiz, hem kentimizin hem Türkiye’mizin güçlü geleceğinin güvencesidir. İnşallah 14 Mayıs Seçimleri’nden sonra Millet İttifakı bileşenleri olarak iktidara geldiğimizde bugün emekçi kardeşlerimizin yaşadığı sıkıntıları en kısa sürede gidereceğiz. Sendikalaşma hakkından gelir adaletsizliğine kadar ülkenin bozulan dengelerini yeniden inşa edecek; halkımızı, hak ettiği yaşam kalitesine en kısa sürede ulaştıracağız. Tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü kutlu olsun." ifadelerini kullandı.  

 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 4 =