Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Depremzedeler için Mevlid-i Şerif programı düzenlendi

Sakarya İhtiyaç Sahipleri Yardımlaşma Derneği (SİSYD)ile Paylaşım Vakti Yardım Derneği birlikteliğinde depremzedeler için Mevlid-i Şerif programı düzenledi.

GÜNCEL
Depremzedeler için Mevlid-i Şerif programı düzenlendi

Depremde hayatını kaybedenler depremzedeler için düzenlenen Mevlid-i Şerif programına ilişkin bilgiler veren Sakarya İhtiyaç Sahipleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Çetin; “Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerde hayatlarını yitiren vatandaşlarımız için, Adapazarı İlçesi Yahyalar Mahallesi’nde mevlüt programı düzenledik. SİSYD ve Paylaşım Vakti Yardım Derneği birlikteliğinde 2 Şubat 2023 Salı günü akşam ve yatsı ezanı arasında mevlüt okuttuk. Mevlüt aynı zamanda Sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınlandı. Ardından da helva ikramı yaptık. Mevlüte katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum “dedi.

 

Gıda ve giyim desteği

Paylaşım Vakti Yardım Derneği Başkanı Hasan Kocacık ise konuşmasında “ Vatandaşlarımız Mevlid-i Şerif programımıza yoğun bir katılım sağladı.  Her birine teşekkür ediyorum.  Paylaşım Vakti Yardım Derneği olarak Sakarya İhtiyaç Sahipleri Derneği ile birlikte Depremzede ailelere ev ve ev eşyaları tedarik ediyoruz. Bunların dışında gıda ve giyim desteği sağlamaktayız” diye söyledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
8 + 1 =