Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Cumhurbaşkanlığı Tanıtım Günleri Sakarya’da: Gökçe, Bilal Hancı ve Volkan Arslan sahne alacak

Cumhurbaşkanlığı’nın gençlere devletin sunduğu destekleri anlattığı ‘Geleceğin Burada, Devletin Yanında’ sloganıyla yapılan Tanıtım Günleri 23 ve 24 Temmuz’da Demokrasi Meydanı’nda olacak.

GÜNCEL
Cumhurbaşkanlığı Tanıtım Günleri Sakarya’da: Gökçe, Bilal Hancı ve Volkan Arslan sahne alacak

Kapalı etkinlik alanında gençlere hibe, destek, burs proje desteği, fon, girişimcilik ve eğitim desteği konuları aktarılacak. Programda ayrıca iki farklı günde Gökçe, Bilal Hancı ve Volkan Arslan konser verecek.

Sakarya, büyük bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından Türkiye’nin 81 ilinde ‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’ sloganıyla düzenlenen tanıtım günleri programı Sakarya’ya geliyor. Sakarya Demokrasi Meydanı’nda programın düzenleneceği platform için kapalı bir alan oluşturuldu ve hazırlıklara başlandı. Bu kapsamda Ankara’dan gelecek olan bakanlık ve kamu kurumu yetkilileri gençleri devletin destek ile hibeleri konusunda bilgilendirecek.

3 farklı sanatçı sahne alacak

Projenin amacı doğrultusunda gençler yeni iş ve yatırımlara, eğitime teşvik edilecek. Devletin sunduğu hibe, destek, burs, proje desteği, teşvik, fon, girişimcilik ve eğitim destekleri gençlere anlatılacak. 23-24 Temmuz’da meydanda gerçekleştirilecek olan program kapsamında şarkıcı Gökçe 23 Temmuz 20.00’da sahne alacak, 24 Temmuz Pazar günü yine saat 20.00’da ise Karadeniz parçalarıyla bilinen Bilal Hancı ve Volkan Arslan konser verecek. Konserler ücretsiz olacak ve program 24 Temmuz gecesi son bulacak.

Tüm Sakarya davetli

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından ‘Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında’ sloganıyla hazırlanan Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri 23-24 Temmuz tarihlerinde Sakarya 15 Temmuz Kent Meydanında gerçekleştirilecektir. Saat 14.00 ile 19.00 arasında gerçekleştirilecek olan tanıtım günleri kapsamında Ankara’dan katılım sağlayan bakanlık ve kamu kurumu yetkilileri gençleri devletin kendilerine sunmuş oldukları hibe, destek, burs, proje desteği, teşvik, fon, girişimcilik ve eğitim desteği gibi hizmetler hakkında bilgilendirecek ve onlardan gelen soruları cevaplayacaktır. Etkinlik kapsamında 23 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de Gökçe; 24 Temmuz Pazar günü saat 20.00’de Bilal Hancı-Volkan Arslan konserleriyle Sakaryalı vatandaşlarımızla bir araya geleceklerdir. Tüm vatandaşlarımız davetlidir” denildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 8 =