Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Cinayet şüphelisi 3 kişi tutuklandı

ASAYİŞ
Cinayet şüphelisi 3 kişi tutuklandı

Karasu İlçesi'nde, iki gün önce 27 yaşındaki Serdar Y.'nin bıçaklanarak öldürüldükten sonra denize atılmasıyla ilgili gözaltına alınan 3 kişi çıkartıldıkları mahkemece tutuklandı. Serdar Y.'nin 2 bin liralık borcuna karşılık senet imzalamaması nedeniyle çıkan tartışma sonrasında öldürüldüğü belirlendi.

Karasu Limanı'nda 2 gün önce deniz yüzeyinde Serdar Y.'nin 4 yerinden bıçaklanmış cesedi bulundu. Başlatılan soruşturmada, onun arkadaşı oldukları belirlenen Mücahit K., İlyas Ö. ile Suat K. gözaltına alındı. Jandarmadaki sorgulamalarında suçlamaları kabul eden cinayet şüphelileri, olay günü yanlarında Serdar Y. olduğu halde Karasu'ya geldiklerini gazinoda eğlendikten sonra da aralarında çıkan tartışma sonrasında bıçakladıklarını  söyledi.

Cinayeti anlattılar

Cinayet şüphelilerinden İlyas Ö. ile Suat K. ifadelerinde olay sırasında Mücahit K.nin 2 bin lira alacağı olduğu gerekçesiyle Serdar Y.'ye senet imzalatmak istediğini ancak Serdar Y.'nin kabul etmemesi üzerine tartışma sonrasında Mücahit K.'nın bıçaklayarak öldürdüğünü daha sonra da denize attıklarını söyledi. Jandarma, 3 kişinin Karasu İlçesi'ne geldikleri otomobil içerisinde Serdar Y. adına düzenlenmiş 2 bin liralık senet buldu.

Mahkemeye sevk edilen cinayet şüphelileri, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz