Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Çardak Köprüsü Tamam

Pamukova’ya Hayırlı Olsun

GÜNCEL
Çardak Köprüsü Tamam

Pamukova’ya Hayırlı Olsun

Çardak Köprüsü yapım çalışmalarının tamamlandığını açıklayan Başkan Toçoğlu, "Pamukova'da 124 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğinde yeni bir köprü inşa ettik. İlçemize hayırlı olsun" dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Pamukova'nın Çardak Mahallesinde başlatılan köprü yapım çalışmalarının tamamlandığını açıkladı. Başkan Toçoğlu, "İlçemiz için çok önemli bir sorunu daha çözüme kavuşturduk. Pamukova ve Geyveli hemşerilerimizin yoğun bir şekilde kullandığı Çardak Köprüsü yapım çalışmalarımız tamamlandı. 124 metre uzunluğunda ve 10 metre genişliğinde olan yeni köprümüz şehrimize ve hemşerilerimize hayırlı olsun" diye konuştu.

Kalıcı yatırım
Pamukova ile Geyve arası geçişlerin daha güvenli hale geldiğini belirten Toçoğlu, "Hamdolsun hemşerilerimize verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmiş olduk. Yeni köprümüz ile Pamukova ve Geyve arası geçişler daha güvenli hale geldi. Her zaman ifade ediyoruz, biz kalıcı yatırımlardan yanayız. İnşallah Çardak Köprümüzde uzun yıllar hemşerilerimizin hizmetinde olacak. Şehir genelinde olduğu gibi Pamukova ilçemizde de yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Pamukova'nın geleceğini inşa etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz