Büyükşehir sporcusundan Atina’da Milli başarı
Büyükşehir Belediyesi karate sporcusu Zümra Rezzan İm, Milli takım bünyesinde katıldığı Karate 1 Series A Şampiyonası’nda üçüncü olarak önemli bir başarı kazandı.
GÜNCEL![Büyükşehir sporcusundan Atina’da Milli başarı](https://sakaryahaberleri.com/resimler/haberler/2024/01-16/buyuksehir-sporcusundan-atina-da-milli-basari-mini.jpg)
Büyükşehir Belediyesi karate sporcusu Zümra Rezzan İm, Milli takım bünyesinde katıldığı Karate 1 Series A Şampiyonası’nda üçüncü olarak önemli bir başarı kazandı.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü karate sporcusu Zümra Rezzan İm, Atina’da gerçekleştirilen Karate 1 Series A Şampiyonası’nda mindere çıktı. 81 ülkeden bin 100 sporcunun katıldığı şampiyonada, Milli takımı temsil eden başarılı sporcu, +55 kategorisinde üçüncü olarak önemli bir başarıya imza attı. Dünya Karate Federasyonu tarafından düzenlenen organizasyona sporseverler yoğun ilgi gösterdi.
Yorum Ekle
Adınız / RumuzYorumunuz
2 + 4 =