Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehir’in ‘Sağlık için Kaplıca’ projesinde bahar dönemi başladı

Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşların sosyal yaşamlarına katkı sağlamak için hayata geçirilen ‘Sağlık İçin Kaplıca’ projesinde bahar döneminin ilk kafilesi uğurlandı.

GÜNCEL
Büyükşehir’in ‘Sağlık için Kaplıca’ projesinde bahar dönemi başladı

Yaşlı vatandaşlar, engelliler ve yakınları kendilerine ayrılan özel devre mülklerde 4 gün boyunca tatil yaparak, beraber sahur ve iftar yapıyorlar.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla başlatılan ‘Sağlık İçin Kaplıca’ projesinde bahar döneminin ilk kafilesi yola çıktı. Büyükşehir Belediyesi tarafından Taraklı Termal Otel’de alınan 62 devre mülk yıl boyunca yaşlıların, engelli bireylerin, gazilerin, şehit yakınlarının ve ailelerinin hizmetine sunuluyor. Başlatılan bu uygulama ile beraber bahar döneminde 250 aile, 750’den fazla kişi istifade etmesi planlanıyor. 
 
Dönemin ilk kafilesi uğurlandı
25 kişilik kafile Taraklı Termal Otel’de 4 gün boyunca kendilerine ayrılan özel devre mülklerde yakınları ile tatil yapacak. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Vatandaşların sosyal yaşamlarına katkıda bulunmak için yaptığımız uygulamanın 3. yılında bahar döneminde ilk kafilemizi uğurladık. ‘Sağlık İçin Kaplıca’ projemizde yeni dönemi böylelikle başlatmış olduk. Proje kapsamında bahar döneminde 250 aile 750’den fazla kişinin faydalanmasını bekliyoruz. Katılım sağlayan tüm yaşlılarımıza, engelli ailelerimize ve yakınlarına iyi istirahatler diliyoruz” denildi. 

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 9 =