Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehir engelli vatandaşları yalnız bırakmıyor

Büyükşehir Belediyesi, 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası münasebetiyle aile ziyaretlerine devam ediyor. Görme yetersizliği olan vatandaşları ve ailelerini ziyaret eden ekipler, sosyal hayatında bireylerin yaşadığı sorunlara karşı çözüm önerileri geliştiriyor.

GÜNCEL
Büyükşehir engelli vatandaşları yalnız bırakmıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla engellilere yönelik çalışmalarını genişleterek sürdürüyor. 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası dolayısıyla ziyaretlerini yoğunlaştıran Büyükşehir, görme yetersizliği olan bireyleri ve ailelerini ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor ve bu doğrultuda çözüm önerileri geliştiriyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen ziyaretlerde, Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği hizmetler ve çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgilendirme yapılıyor.

Engelli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında görme yetersizliği olan vatandaşlarımıza ve ailelerine yönelik ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’nin selamları ile konuk olduğumuz ailelere hizmetlerimiz ve çalışmalarımız hakkında bilgiler veriyoruz. Vatandaşlarımızın özellikle sosyal hayatında yaşamış olduğu sorunlara alanında uzman görevlilerimiz tarafından çok yönlü çözümler getiriyoruz. Bu vesile ile tüm görme engelli bireylerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyor, yaşamlarında kolaylıklar diliyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak görme engelli vatandaşlarımızın yanlarında olmaya ve bu doğrultuda aralıksız çalışmaya devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 1 =