Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehir’den şehir merkezi toplu taşıma araçları için önemli açıklama

Büyükşehir’den şehir merkezi toplu taşıma araçları için önemli açıklama.

İLÇELER
Büyükşehir’den şehir merkezi toplu taşıma araçları için önemli açıklama

6 Haziran Salı’yı 7 Haziran Çarşamba’ya bağlayan gece 00.00’da belirlenen güzergahların kullanılmaya başlanacağı ifade edilerek, taksi dolmuş, minibüs, özel halk otobüsü ve belediye otobüslerinin yeni güzergah bilgilerini paylaştı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezi Uzunçarşı bölgesinde gerçekleştirilecek altyapı deplase çalışmaları nedeniyle şehir içi yol ve toplu taşıma güzergâhlarında değişikliklerin yapıldığını açıkladı. Ankara Caddesi’nin Soğanpazarı Caddesi Kavşağı ile Uzunçarşı arasının çalışmalar dolayısıyla araç trafiğine kapatılacağı, Kavaklar Caddesi’nin Deprem Müzesi önündeki kısmının gidiş-geliş olarak düzenleneceği ve Ankara Caddesi’nin Soğanpazarı Kavşağı’ndan sola dönüşlerin sağlanacağı ifade edildi. 6 Haziran Salı’yı 7 Haziran Çarşamba’ya bağlayan gece 00.00’da çalışmaların başlayacağı belirtildi.

Toplu taşıma araçlarında güzergah değişikliği
Çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu taşıma araçları için belirlenen yeni güzergahlar da paylaşıldı. Beşköprü-Gazeller, Serdivan-Cezaevi, Şeker-Sigorta, Etbalık-Tekeler ve Hacıoğlu-Ozanlar taksi dolmuş hatları, Dernekkırı-Budaklar-Poyrazlar ve Küpçüler minibüs hatları, Taşlık özel halk otobüsü hattı ile Büyükşehir Belediye otobüslerinin 9A, 9B, 21C, 21D, 22C, 28, 17,18 numaralı hatlar çalışmalar dolayısıyla belirlenen güzergahlardan ulaşım sağlayacaktır. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Çalışmalar dolayısıyla toplu taşıma araçlarının güzergahlarında değişiklikler gerçekleştirdik. 6 Haziran Salı’yı 7 Haziran Çarşamba’ya bağlayan gece 00.00’da yeni güzergahlardan ulaşım sağlanacak. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 5 =