Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehir Basket Etimetsgut’u ağırlıyor: Depremin çocukları unutmaz

Erkekler Basketbol 2. Ligi 6. Haftasında Büyükşehir Basketbol 16 Aralık Cumartesi günü saat 18.00’da Etimesgut Belediyesi’ni ağırlayacak. Karşılaşma öncesi taraftarların beraberlerinde getirecekleri atkı, bere, eldiven ve pelüş oyuncaklar toplanarak depremden etkilenen çocuklara gönderilecek.

SPOR
Büyükşehir Basket Etimetsgut’u ağırlıyor: Depremin çocukları unutmaz

Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol Takımı, Erkekler Basketbol 2. Ligi 6. Hafta karşılaşmasında Etimesgut Belediyesi’ni ağırlayacak. 16 Aralık Cumartesi günü saat 18.00’da başlayacak karşılaşma Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak. 

Deprem çocuklarına tribünden hediye yağacak
Ligde oynadığı 5 karşılaşmada topladığı 8 puanla 4. Sırada bulanan Büyükşehir Basketbol takımı saha ve seyircisi önünde kazanmak için parkeye çıkacak. Girişlerin ücretsiz olacağı karşılaşmada bu hafta kalpler depremden etkilenen çocuklar için atacak. Büyükşehir Belediyesi Basketbol bu hafta oynanacak Etimesgut Belediyesi karşılaşması için basketbolseverlere çağrıda bulundu. 

Depremin çocukları yürekleri ısıtacak
Yapılan çağrıda maça gelecek taraftarlar yeni yıl öncesinde beraberlerinde getirecekleri atkı, bere, eldiven ve pelüş oyuncaklarla salona davet edildi. Maç öncesinde parkede toplanacak tüm ürünler Türkiye Basketbol Federasyonu aracılığıyla depremden etkilenen çocuklara gönderilecek.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 3 =