Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehir ‘Baba-Çocuk’ kampı sona erdi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, pandemi sonrası gerçekleştirilen ilk ‘Baba-Çocuk’ kamp etkinliğine katıldı.

GÜNCEL
Büyükşehir ‘Baba-Çocuk’ kampı sona erdi

Kamp ateşini Başkan Yüce yaktı

Macera Park’ta düzenlenen ‘Baba-Çocuk Kamp’ etkinliğine katılarak kamp ateşini yakan Başkan Ekrem Yüce, “Etrafında oturduğumuz bu ateşi sevgi, kardeşlik ve dostluk adına yakıyorum” dedi. Başkan Yüce, ‘Baba-Çocuk’ kampına katılan tüm babaların da babalar gününü kutladı.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, pandemi sonrası gerçekleştirilen ilk ‘Baba-Çocuk’ kamp etkinliğine katıldı. Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta düzenlenen etkinliğe 60 aileden 200 kişi katıldı. Çocuklar, babaları ile birlikte açık havada sinema izledi, doğa yürüyüşü yaptı, kamp ateşi başında sohbet etti, macera parkurları ve daha nice etkinliklerle doyasıya zaman geçirdi. Minik kampçılar, yeni arkadaşlıklar edindiği etkinlikten ayrılırken duygu dolu anlar yaşadı. 25-26 Haziran’da gerçekleştirilecek diğer kamp etkinliği öncesinde aileler Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Sevgi, kardeşlik ve birliktelik ateşi

Ailelerle bir araya gelerek kamp ateşini yakan Başkan Ekrem Yüce, “Etrafında oturduğumuz bu ateşi sevgi, kardeşlik, dostluk ve geleceğimizin daha çok parlaması adına sizler için yakıyorum. Sevgili çocuklar, bugün bir öğretim döneminin daha sonuna gelmiş bulunuyorsunuz. Gece ve gündüz demeden ders çalıştınız. Bugün de karnelerinizi alarak geçirmiş olduğunuz zorlu dönemi geride bıraktınız ve kamp ateşi etrafında buluştunuz. Çok çalıştınız, çok yoruldunuz, çok gayret gösterdiniz. İnşallah yılın yorgunluğunu yaz boyunca dindireceksiniz” dedi.

Babalar günü kutlu olsun

Başkan Yüce, ‘Babalar Günü’ münasebetiyle kampta bulunan babaların da günlerini tebrik etti. Yüce, “Evlatlarımızın sırtını yaslayabileceği, tüm zorluklara göğüs germede her zaman yanlarında bir güç aradıkları babalarımızın da günlerini tebrik ediyorum. İnşallah evlatlarımızın daha iyi yerlere gelmeleri noktasında desteğinizi her daim göstereceğinize inancım tam. Bizler iyi birer baba olalım ki bizlerin ardından gelen çocuklarımız yarınların aydınlık geleceği olsun. Ben tekrardan burada bulunan tüm ailelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah daha nice etkinliklerde bir arada olacağız” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 9 =