Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Büyükşehir Akyazı’da iki mahalleyi kesintisiz içmesuyu ile buluşturdu

Büyükşehir Belediyesi, SASKİ marifetiyle şehrin tüm ilçelerinde altyapı çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Akyazı Gazi Süleymanpaşa ve Yunus Emre Mahallelerinin 4 kilometrelik içmesuyu hattı yenilendi.

İLÇELER
Büyükşehir Akyazı’da iki mahalleyi kesintisiz içmesuyu ile buluşturdu

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Akyazı ilçesi Gazi Süleymanpaşa ve Yunus Emre Mahallelerinde başlattığı çalışmalar kapsamında mahallelere uzun yıllar boyunca hizmet veren ve ekonomik ömrünü tamamlaması nedeniyle yetersiz kalan içmesuyu hattını yeniledi. 4 bin metre uzunluğa sahip hatta devam eden çalışmaların tamamlanması ile birlikte bölgenin her geçen gün artan nüfusu da göz önüne alınarak, içmesuyu sorunu uzun yıllar boyunca çözüme kavuşturuldu.

4 bin metrelik hat kısa sürede tamamlanarak hizmete sunuldu

Tamamlanan hat ile ilgili yapılan açıklamada, “ Akyazı ilçesinde birçok altyapı ve üstyapı hizmetini hayata geçirdik. Devam eden çalışmalarımızın yanı sıra kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz 4 bin metrelik içmesuyu hattı ile iki mahallemizi kesintisiz içmesuyu ile buluşturduk. Yeni hattın bölgemize hayırlı olmasını dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 7 =