Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Böyle Bir Başkanımız Olduğu İçin...

Belediye Başkanına Bu Sözlerle Teşekkür Ettiler

GÜNCEL
Böyle Bir Başkanımız Olduğu İçin...

Belediye Başkanına Bu Sözlerle Teşekkür Ettiler

Karapürçek İlçesi Yüksel Mahallesi sakinleri, devam eden kilitli parke döşeme çalışması dolayısıyla Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım’a teşekkür ettiler.

Karapürçek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nce Yüksel Mahallesi’nde yapımı devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışması, alanda tamamlanan alt yapı çalışmasının ardından başlatılmıştı. Mahalle içi tüm yollarda tamamlanacak olan parke çalışması ile ilgili olarak Yüksel Mahalle Muhtarı Beytullah Şafak, “Şu an bizim mahallemizde altyapımızın bitmesi dolayısıyla, yani kanalizasyon su şebekesi bittiği içi,  parke taşı döşeme çalışmasına başlandı. Bütün sokaklarımızda bizi çamur deryasından kurtardığı için başkanımıza, fen işleri müdürümüze ve ekibimize, hepsine teşekkür ederim” dedi.

Yüksel Mahallesi sakinlerinden Nadir Sert ise Belediye Başkanı Orhan Yıldırm’a teşekkürlerini ileterek, "Yeter ki milletimiz biraz sabırlı olsun. Hizmet ardı ardına gelecektir. Böyle bir başkanımız olduğu için gururluyuz. Başta Karapürçek Belediye Başkanımız Orhan Yıldırm’a ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz