Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bir Sokak Daha Sıcak Asfaltla Buluştu

Yağmur suyu çilesini sona erdiren Yenimahalle dev altyapı projesini tamamlayan Hendek Belediyesi, bu mahallede etaplar halinde sürdürdüğü üst yapı yenileme çalışmalarına hızla devam ediyor. Ekipler son olarak 2012 nolu sokağı sıcak asfaltla buluşturdu.

İLÇELER
Bir Sokak Daha Sıcak Asfaltla Buluştu

Sıcak Asfalt, Yaya Yolları, Cep Otoparklar

Yenimahalle’de 13,5 kilometre uzunluğunda yağmur suyu hattı ve 480 ızgara montajı yapan Hendek Belediyesi ekipleri, altyapı çalışmaları yapılan cadde ve sokaklarda vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri için çalışmalarına devam ediyor. Sırasıyla devam eden yenileme seferberliği kapsamında Yenimahalle genelinde sıcak asfalt, kilitli parke, cep otopark ve yaya yolu çalışmalarını sürdüren ekipler, son olarak altyapısı tamamlanan2102 numaralı sokağı sıcak asfaltla buluşturdu. Yapılan sıcakasfalt serim çalışmasıyla bu sokaktadaha modern ve güvenli bir hale kavuştu.

Babaoğlu: Tarihi Yatırım, Modern Bir Şehir

Sıcak asfalt serim çalışmalarını yerinde takip eden Başkan Turgut Babaoğlu, mahalle sakinleriyle tek tek görüşüp hem çalışmaları anlattı hem de talepleri yerinde dinledi. Vatandaşların memnuniyetini dile getirdiği çalışmalar hakkında konuşan Başkan Babaoğlu, “ Yenimahalle’de büyük bir sorunu yoğun süren dev bir yatırımla tamamladık. Artık nerede su baskını yaşanırsa altyapımız olduğundan ızgara ve yol düzenleme sorunuyla bunu çözüme kavuşturuyoruz. Bu sorunu çözerken elbette yollarımız bozuldu. Sırasıyla çözüyor, sokaklarımızı yeniliyor, güzelleştiriyoruz” dedi.

‘Hendek Her Şeyin En İyisine Layık’

Babaoğlu son olarak şunları söyledi; “ Altyapı çalışmalarının tamamlandığı tüm noktalar da sıcak asfalt, kilitli parke yol çalışması yapıyoruz. Yaptığımız tarihi yatırımla Yenimahalle’de artık yağmur suyu çile olmaktan çıktı. Modern bir şehir inşa ediyoruz, üst yapı çalışmalarımız sırasıyla devam ediyor. Çalışmalarımız tamamlandığın da vatandaşlarımız daha konforlu bir ulaşıma kavuşmuş olacak. Hendek’in genelinde seferber olduk, durmadan yorulmadan çalışıyoruz. Vatandaşlarımız her şeyin en iyisi ve en güzeline layık.Hendek için daha çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 6 =