Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bilgehan Doğru İddiaları Yalanladı

GÜNCEL
Bilgehan Doğru İddiaları Yalanladı

Kafalar Karıştı

Yenihaber Gazetesi’nin bugünkü manşetinde AK Parti Milletvekilli Adayı Bilgehan Doğru, Genel Seçimler sürecinde yaşadığı sıkıntıları anlattı. Seçim sürecini değerlendiren 25. Dönem AK Parti Milletvekilli Adayı Bilgehan Doğru, “Seçim çalışmalarımız kapsamında bize sıkıntı çektiren herkesi Allaha havale ettim. Allah burunlarından getirsin” dedi.

Genel Seçimler sonrasında AK Parti Genel Merkezi  her  Milletvekilli Adayından seçim sürecinde saha çalışmalarında yaşadıkları sıkıntıları rapor hazırlatarak genel merkeze sunmalarını istenmişti. AK Parti Milletvekilli Adayı Bilgehan Doğru, “Seçim çalışmalarımız kapsamında bize sıkıntı çektiren herkesi Allaha havale ettim. Allah burunlarından getirsin” diye konuştu.

Secim sürecinde yaşadığı sıkıntılar ile ilgili sıkıntıları genel merkeze sunduğunu belirten Doğru, hazırladığı raporu Ankara’ya verdiğini belirtti. İl teşkilatı ile ilgili tehdit ettiği iddiaları konusunda da açıklamalarda bulunan Bilgehan Doğru, “ Tehdit iddiaların gerçeği yansıtmıyor. Ben kimin ki insanları tehdit edeyim. Benimle uğraşan herkesi Allah havale ettim.  Allah, beni seçimde sürecinde beni korudu.” ifadelerini kullandı.

Bilgehan Doğru, medyabara yaptığı açıklamalar da ise bu iddiaları yalandı. Şimdi kafalar karıştı. Bilgehan doğru Medyabara yaptığı açıklamada, Artık bir şey konuşmak istemiyorum. Adapazarı'na geleceğim. Konuyla ilgili Bir basın açıklaması yapacağım. Benim söylemediğim şeyleri yazdılar" ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz