Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Beyinci İhsan’ın çifte mutluluğu

Beyinci İhsan lakaplı Sakarya’nın sevilen ve tanınmış iş insanlarından Adaotogarage sahibi Elektronik Uzmanı İhsan Boya; oğulları Muhammed Efe ve Yiğit Emin Boya’ya sünnet cemiyeti düzenledi.

GÜNCEL
Beyinci İhsan’ın çifte mutluluğu

Sakarya’nın otomotiv sektöründe yaptığı yenilik ve projeleriyle tanınmış değerli iş insanlarından olan Beyinci İhsan lakabı ile bilinen İhsan Boya, 24 Temmuz Pazar Günü Sakarya Park Gülpınar Kafe Resturant’ta oğulları Muhammed Efe ve Yiğit Emin Boya’nin sünnet organizasyonu için eş, dost ve akrabaları ile bir araya geldi.

Törenin açılışı Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua okunması ile başladı. Gelen konuklara yemek ikramının ardından birlikte hatıra fotoğrafları çekildi. Çocuklar için palyaço gösterileri ve eğlenceli müziklere de yer verildi.Gelen tüm konuklar ile ayrı ayrı ilgilenen Sakarya’nın başarılı gazeteci ve sunucularından ve aynı zamanda İhsan Boya’nın da danışmanı olan Özcan Yemiş’in organizatörlüğündeki sünnet cemiyetine birbirinden değerli insanlar katılım gösterip Reyhan ve İhsan Boya çiftini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Cemiyete; 22. 23. ve 24. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Sakarya Voleybol Kulüp Başkanı Ömer Bektaş, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi eski Başkanı ÖmerTuran, Sakarya Katlı Pazar Yeri Kalkındırma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı Mehmet Demir,Sakarya Oto Sanatkârları Esnaf Odası Başkan Vekili, Dörtyol ve Çevre Sanayileri Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Ahmet Bayır, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Sakarya İl Başkanı ve LC Haber Ajansı Başkanı Levent Candan, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, Türkiye Satranç Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Berkay Çelik, Sakarya Oto Galericileri Derneği eski Başkanı, Öz Öztürkler Peugeot Otomotiv Pazarlama Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Öztürk,Sakarya Makine İmalatçıları Birliği (SAMİB) Yönetim Kurulu eski Üyesi veCancan Makine Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Tunç Özüuğurlu ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Esnaf ve Sanatkarları Oda Başkanı Turhan Salihoğlu, Sakaryaspor Kulübü geçmiş dönem Başkanı Vedat Yaşlıca ve Öz Öztürkler sahibi İş İnsanı Ertuğrul Öztürk, sünnet cemiyetine çelenk gönderdiler.

Mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayıp gelen tüm misafirlere içtenlikle teşekkür ettiğini belirten İhsan Boya; “Cenazesi, cemiyeti, hastane de hastası veya nöbeti olup katılamayan, telefon ile arayıp tebrik eden, şehir içi veya şehir dışından gelen tüm eş, dost ve akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Telaşeden dolayı bir hata ve kusurumuz olduysa da affola” diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 1 =