Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Belediye Ekipleri Güldibi Mahallesinde

Güldibi mahallesinde toplamda 6 ayrı sokakta kilitli parke yol çalışması başladığını belirten Hendek Belediye Başkanı Babaoğlu, “ her sokağa, her mahalleye modern bir görünüm katmak adına çalışmalara hız kesmeden program dahilinde devam ediyoruz” dedi.

İLÇELER
Belediye Ekipleri Güldibi Mahallesinde

Hendek Belediyesinin ilçe genelindeki cadde ve sokaklarda başlattığı altyapı ve üstyapı çalışmaları kesintisiz bir şekilde devam ediyor. Çalışmalar doğrultusunda Hendek Belediyesi ekipleri Güldibi Mahallesinde 6 ayrı sokağı kilitli parke ile buluşturuyor. Hendek Belediyesinden yapılan açıklamada, “Ekiplerimiz Hacimbey’in ardından Güldibi mahallemizde üstyapı çalışmalarına devam ediyor, program doğrultusunda sırasıyla mahalle mahalle hizmet seferberliğimiz devam edecek” denildi. Güldibi mahallesinde başlatılan çalışmaların kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağı ifade edildi.

Başkan Babaoğlu Rakamlarla Konuştu

3,5 yılda 350 bin metrekare kilitli parkeyi sokaklarla buluşturduklarını ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “  Altyapı ve üst yapı çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Modern bir Hendek için ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin var gücüyle mahalle mahalle çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde stabilize yol çalışmaları tamamlanan Hacimbey mahallemizde 7 ayrı sokağı kilitli parke ile buluşturduk, şimdi ise Güldibi mahallesinde toplamda 6 ayrı sokak kilitli parke ile buluşuyor. Kırsal mahallelerimizde tüm sorunları birer birer çözmeye, laf değil hizmet üretmeye devam ediyoruz. Rahat ve konforlu yollarla vatandaşlarımızın yaşam standartlarını arttıracak çalışmalarımız program dahilinde devam ediyor” diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 6 =