Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bayram'da Kuzuluk'a akın ettiler

GÜNCEL
Bayram'da Kuzuluk'a akın ettiler

Arefe günü için kamu çalışanlarının idari izinli sayılmasıyla 4 güne çıkan Ramazan Bayramı tatilini doğal bir ortamda geçirmek isteyen vatandaşlar, Sakarya ili Akyazı İlçesi Kuzuluk Termal Turizm Bölgesi’ndeki İhlas Kuzuluk Termal Otel ve İhlas Kaplıca Evleri’ne akın etti. 
 

İhlas Kuzuluk Termal Otel ve İhlas Kaplıca Evleri, her yıl olduğu gibi bu bayram da tatilcilerden yoğun ilgi gördü. Arefe günü için kamu çalışanlarının idari izinli sayılmasıyla 4 güne çıkan Ramazan Bayramı tatilini doğal bir ortamda geçirmek isteyen vatandaşlar, Sakarya ili Akyazı İlçesi Kuzuluk Termal Turizm Bölgesi’ndeki tesislere akın etti. Ayrıca vatandaşlara, ilgileri doğrultusunda termal otel ve kaplıca evleri olmak üzere iki farklı tatil seçeneği sunuldu.
 

TERMAL OTEL’DE EKSİKSİZ TATİL

 İki apart, üç suit ve 60 standart oda olmak üzere 130 yatak kapasitesiyle hizmet veren İhlas Kuzuluk Termal Otel, 45 ve 90 kişilik çok amaçlı salonu, 200 kişilik restoranı, 150 kişilik yemek salonu, 300 kişilik açık yemek alanı, oyun odası ve parkı, 3 adet termal özel banyosu, 2 adet masaj ünitesi, saunası, satış ünitesi, kuaförü ve 80 araçlık otopark ile misafirlerine Ramazan Bayramı tatili sürecinde hizmet verdi.
 

KAPLICA EVLERİ AİLELERİN TÜM İHTİYACINI KARŞILIYOR
Türkiye’deki ilk ve en büyük termal devre mülk projesi olarak, Sakarya’nın Akyazı Kuzuluk bölgesinde, çevresi ormanlarla kaplı olan 200 bin metrekarelik bir arazide kurulan İhlas Kaplıca Evleri, Ramazan Bayramı’nda da ailelerin tatil ihtiyaçlarını, sağlığı da esas alarak, ekonomik ve yüksek standartlarda karşılayabilme fırsatı sundu. Günün her saatinde kaplıca suyuna sahip olan 1470 daire, ailelerin bütün ihtiyaçları düşünülerek planlandı. Ayrıca tesis içindeki lokanta, pastane, Şelale Kafe, huzur bahçe, alışveriş merkezi, termal havuzlar ve eğlence merkezi de vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
 

KAPLICA SUYUNUN FAYDALARI
  Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan ve doktor kontrolünde kullanılan kaplıca suyu, romatizma, eklem ve yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde; ortopedi, beyin ve sinir ameliyatları sonrasında uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında eski hareket kabiliyetini tekrar kazanmak için; kronik dönemdeki bazı nörolojik rahatsızlıklarda rehabilitasyon amacıyla; genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak tavsiye ediliyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 4 =