Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bayraktar, Turanlar Mahallesi'ndeydi!

CHP Hendek Belediye Başkan Adayı Nihat Bayraktar ve meclis üyesi adayları, seçim çalışmaları kapsamında çalışmalarına Turanlar Mahallesinde devam etti.

GÜNCEL
Bayraktar, Turanlar Mahallesi'ndeydi!

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan CHP Hendek Belediye Başkan Adayı Nihat Bayraktar, şunları söyledi. Bayraktar, "Meclis Üyesi Adaylarımızla Turanlar Mahallesinde vatandaşlarımızla biraraya geldik. Aylardır ilçemizin tüm mahallelerinde vatandaşlarımızı dinledik, sorun ve talepleri değerlendirerek planlamalarımızı yaptık biz hazırız.

Bize yetki verip Belediye Başkanı olduğumuzda; Turanlar Mahallemiz sakinlerinin daha insani koşullarda yaşam sürdürmeleri için;
alt yapı ve çevre temizliği ve düzenlemelerini yapacağız. Çocuklarımıza oyun parkı, Düğün ve Mevlüt Okumaları için kapalı bir alan yapacağız.

Biz adil olacağız; Hiç kimseyi birbirinden ayırmadan, hiç bir mahalleye ayrıcalık yapmadan hizmet götüreceğiz. Biz şeffaf olacağız, Biz hesap veren olacağız, Kişileri değil Hendeğimizi zenginleştireceğiz. Bu güçlü gönül ve dostluk bağları ile hep birlikte başaracağız." dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 5 =