Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bayraktar: "Her gün sahadayız"

CHP Hendek Belediye Başkan Adayı Nihat Bayraktar, sahada vatandaşının sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

GÜNCEL
Bayraktar:

CHP Hendek Belediye Başkan Adayı Nihat Bayraktar ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi. Bayraktar, "Vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kurmak ve onların sorunlarını dinlemek için her gün sahadayız.

Meclis Üyesi Adaylarımızla birlikte bu akşam Köprübaşı Mahallemizde kahvehane ziyaretleri gerçekleştirdik.

Vatandaşlarımızla yaptığımız fikir alışverişinde; Hendek halkı, Su cenneti ilçemizde her yağmur sonrası çeşmelerden çamur akmasını, fahiş fiyatla su içmek istemiyor. Mahalle ara yollarının yapılmasını istiyor. Yazın bahçelerinde, balkonlarında rahat oturmak için, sinekle mücadele istiyor. Çöp konteynırı istiyor. 5 yılda bir seçim zamanı hatırlanmak istemiyor. Kısacası Hendek halkı belediyenin yapmakla mükellef olduğu hizmetlerin zamanında yapılmasını istiyor.

Şimdi bakıyoruz Hendek’te harıl harıl, yama, asfalt, yol yapımı yani 5 yılda yapılmayan hizmet 5 güne sığdırılmaya çalışılıyor. Biz ilçemize yapılan her hizmeti alkışlarız, destekleriz, ama şimdi sorarlar size madem yapacaktınız şimdiye kadar niye yapmadınız...

Biz oy kaygısıyla değil, Hendek’e hizmet için çalışacağız. Tarafsız ve adaletli olacağız. Her mahalleye planlamalar doğrultusunda hizmet götüreceğiz. Şeffaf olacağız, harcadığımız her kuruşun hesabını Hendek halkına vereceğiz.

Kısaca az laf, çok iş üreteceğiz. Bizim için değil, Hendek için çalışacağız. Kişileri değil, Hendek’i zenginleştireceğiz. Birlikte güçlendirdiğimiz bu dostluk ve gönül bağları ile Hendek için gece gündüz çalışacağız." diyerek, sözlerini sonlandırdı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 6 =