Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Bayraktar, Dur Durak Bilmiyor

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, Kocaali’de vatandaşlarla buluştu. Kurucu ilçe başkanı olduğu Kocaali’de vatandaşların bağrına bastığı Bayraktar, “Doğru Adam Doğru Zaman diyerek 14 Mayıs zaferine yürüyoruz” dedi.

SİYASET
Bayraktar, Dur Durak Bilmiyor

DOĞRU ADAM DOĞRU ZAMAN

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Av. Lütfi Bayraktar, dur durak bilmeden seçim çalışmalarına devam ediyor. Gittiği ilçelerde sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar vatandaşlarla bir araya gelen Bayraktar, son Kocaali ilçesinde gövde gösterisi yaptı. Büyük bir sevgi ve destek gören Bayraktar, “Kocaali her zaman olduğu gibi iradesi ile örnek oluyor. “Doğru Adam Doğru Zaman diyerek 14 Mayıs zaferine yürüyoruz” dedi.

DESTEKLER İLE GÜÇLENİYORUZ

Bayraktar ayrıca şunları kaydetti: “Sakarya’da pırıl pırıl bir milletvekili listesi ile vatandaşlarımıza ulaşıyoruz. Şehrin her bölgesini karış karış bilen, halkını tanıyan, milletine ve şehrine hizmet etmeye sevdalı milletvekili adaylarımız ile Türkiye Yüzyılında görev almak için yola çıktık. Çok şükür hemşehrilerimiz gittiğimiz her yerde bizi bağrına basıyor. Cumhur İttifakı olarak Sakarya’da çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan Sayın Cumhurbaşkanımızın selamlarını vatandaşlarımıza iletiyoruz. Onların teveccüh ve destekleri ile güçleniyoruz” dedi.

SAKARYA 14 MAYIS’A HAZIR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin her yerinde büyük destek gördüğünü ifade eden Bayraktar, “Akyazı’da Sayın Cumhurbaşkanımız Sakaryalılarla kucaklaşmıştı. O sevgiyi, o desteği burada gördük. Sayın Cumhurbaşkanımız İstanbul’dan sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya bir mesaj verdi. Milletin iradesine güvenen, milletine sevdalı bir liderin önünde kimse duramaz. Biz bunu gittiğimiz her yerde yakinen görüyoruz. Sakarya ve Kocaali 14 Mayıs’a hazır” diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 5 =