Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Yüce’nin son durağı Söğütlü: “Şahlanışın miladı 14 Mayıs olacak”

Başkan Yüce, 14 Mayıs seçimi çalışmaları bu kez Söğütlü Maksudiye Mahallesi’nde vatandaşlara “doğru tercih” vurgusu yaptı Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Refahın devam etmesi, 14 Mayıs’ta Maksudiye’nin tam desteğini istiyoruz” dedi.

SİYASET
Başkan Yüce’nin son durağı Söğütlü: “Şahlanışın miladı 14 Mayıs olacak”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarını Söğütlü Maksudiye Mahallesi ve Küçük Söğütlü’de sürdürdü. Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten ve AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt ile birlikte Söğütlü’de yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Yüce, esnaf ve kıraathaneleri ziyaret ederek esnafla sohbet etti.

Türkiye Yüzyılı gibi bir gayemiz var
Ekrem Yüce, “Veremeyeceğimiz sözler, nutuk atmaya gelmedik zaten şehrimizde yaptığımız işler ortada. Karşılıklı görüşmeye, eksiklerimizi tamamlamaya, göremediklerimizi söylemeniz için geldik. Türkiye Yüzyılı gibi bir gayemiz var, adım adım bunları gerçekleştiriyoruz. Refahın devam etmesi, ulaşımda, savunma sanayiinde, eğitimde, sağlık alanlarında gayemizin gerçekleşmesi için 14 Mayıs’ta Maksudiye’nin tam desteğini istiyorum. Çünkü Türkiye Yüzyıl’ında Sakarya’nın önemi çok büyük. Elektrikli Milli Tren, Altay Tankı, Sakarya Gaz Sahası son dönemde Sakarya imzasıyla gördüğümüz birçok devrim niteliğinde proje var. Şahlanma için 14 Mayıs’ı milat görüyoruz” dedi. 

Hayaller bir bir gerçek oluyor
Sakarya’da gerçekleştirilen hizmetlere atıfta bulunan Yüce, “Büyükşehir Belediyesi olarak bizde enerji sektöründeki açığı kapatmak için güneş enerjisi sistemlerini hizmete alıp Cumhurbaşkanımızın başlattığı enerji arzının kapatılması çabalıyoruz. Modern tarım yöntemleri kullanarak geliştirdiğimiz Seracılık Mükemmeliyetçilik Merkezi, UTÇEM projelerimiz ile modern tarıma ayak uyduruyoruz. Melen Botanik Vadisi ile ürettiğimiz aromatik bitkilerle ihracat yapıp ülkemize katma değer katıyoruz. Sakarya’yı modern şehir standartlarına ulaştırdık. Tarım, sanayi ve spor alanlarındaki gelişimlerimiz ile şehrimizi dünya şehirleri arasına soktuğumuza inancım tam” ifadelerini kullandı.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_REFERER

Filename: site/haber.php

Line Number: 169

Backtrace:

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/views/site/haber.php
Line: 169
Function: _error_handler

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/application/controllers/Site.php
Line: 220
Function: view

File: /var/www/vhosts/sakaryahaberleri.com/public_html/index.php
Line: 295
Function: require_once

">

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 8 =