Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Yüce: “Birlikte çalıştık, birlikte başardık”

AK Parti İl Kadın Kolları’nın düzenlediği toplantıda konuşan Başkan Yüce, “Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çok önemli bir zafer kazandık. Bu zaferde elbette kadınlarımızın rolü çok büyük. Bu dava, sizlerin gayretleriyle geleceğe daha emin adımlarla yürüyor” dedi.

GÜNCEL
Başkan Yüce: “Birlikte çalıştık, birlikte başardık”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti İl Kadın Kolları tarafından düzenlenen toplantıya katıldı. 28 Mayıs seçimleri sonrası morallerin oldukça yüksek olduğu toplantıya, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve yönetimi ile çok sayıda kadın partili katıldı. Program konuşan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, “Kadın Kolları olarak seçim boyunca gerek şehrimizin, gerekse ülkemizin bekası için elimizden gelen tüm gayreti ortaya koyduk. Tüm bu süreçte bizlerden hiçbir konuda desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Kadınlar, Ak Partimizin mihenk taşıdır
Konuşmasında AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever “Ülke olarak 2 büyük sınavı başarıyla geride bıraktık. Bunlardan birisi 14 Mayıs, bir diğeri de Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar milletin cumhuru olarak seçtiğimiz 28 Mayıs seçimleriydi. Elbette bu süreçler, AK Parti teşkilatları açısından özel bir çalışma ve gayret isteyen süreçlerdi. Özellikle kadın kollarımızın tüm fertleriyle çalıştığı bir süreçti. AK Partimizin mihenk taşını oluşturan tüm kadın kolları teşkilatımıza ve üyelerine bu gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesile ile Sayın Ekrem Yüce başkanımıza da vermiş olduğu sonsuz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Her daim kadın kollarımızın çalışmalarını destekledik
Programda konuşan Başkan Yüce, “Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çok önemli bir zafer kazandık. Bu anlamda tüm kadın kolları teşkilatlarımızı tebrik ediyorum. Elbette bu zaferde kadın kolları teşkilatlarımızın ve kadın üyelerimizin rolü çok büyük. Bu süreçte kendilerinin gayretlerine şahit olduk. Bizlerde her zaman bu gayrete destek verdik. Ben inanıyorum ki, bu dava sizlerin gayretleriyle geleceğe daha emin adımlarla yürüyecektir. Şimdi biliyorsunuz, önümüzde yerel seçimler var. Bizler bu anlamda kadın kolları teşkilatlarımıza güveniyoruz. İnşallah genel seçimlerde gösterilen bu başarı yerel seçimlerde daha da artarak devam edecektir” dedi. 

Tüm reform ve projelerde kadınlara ayrı önem
Kadınların son 21 yılda önemli kazanımlar elde ettiğini ifade eden Başkan Yüce, “AK Partimiz kurulduğu dönemden itibaren en fazla hassasiyet gösterdiği alanlardan birisi de kadınların ülkemizdeki konumu olmuştur. Eğitimden sağlığa, istihdamdan girişimciliğe kadar birçok alanda kadınlar desteklenmiştir. Gerçekleştirilen tüm reform ve projelerde kadınlara ayrı bir önem atfedilerek, kadın haklarının korunması ve geliştirilmesi konusunda önemli çalışmalar gerçekleştirilmiştir. İnşallah bu süreç sayın Cumhurbaşkanımızın liderliği ve Türkiye Yüzyılı vizyonuyla, daha da gelişerek devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 1 =