Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Yüce, Ankara’dan raylı sistem müjdesini paylaştı: Kampüs-Çarşı etabı yatırım programına alını

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’nu ziyaret eden Başkan Yüce, raylı sistemlerle ilgili müjdeli haberi paylaştı: “Sayın Bakanımız Kampüs-Çarşı etabının yatırım programına alınması için işlemlerin başlatılmasını gündeme aldı ve Sakaryamıza selamlarını iletti.

GÜNCEL
Başkan Yüce, Ankara’dan raylı sistem müjdesini paylaştı: Kampüs-Çarşı etabı yatırım programına alını

Bu güzel gelişmenin şehrimize, hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdülkadir Uraloğlu’na, Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’a, Milletvekillerimiz Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, bir dizi temaslarda bulunmak için gittiği Ankara’dan müjdeli haberi paylaştı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’nu ziyaretinin ardından sosyal medya hesabından müjdeyi duyuran Yüce, Bakan Uraloğlu’nun Kampüs-Çarşı etabının yatırım programına alınmasına yönelik işlemlerin başlatılmasının gündeme alındığını kaydetti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına ziyaret

Başkan Ekrem Yüce, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu’nu ziyaretinin ardından şu paylaşımları yaptı: “Bugün Milletvekillerimiz Murat Kaya ve Ertuğrul Kocacık ve Geyve Belediye Başkanımız Metin Atalay ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdülkadir Uraloğlu’nu Ankara’da ziyaret ettik. Şehrimizdeki çalışmalarımıza, yatırım ve hizmetlere ilişkin bilgiler verdik. Raylı sistemlerle ilgili hazırlıklarımızı paylaştık. Ulaştırma Bakanlığımıza ve  ilgili birimlerine teşekkür ediyoruz.”

Kampüs-Çarşı etabı yatırım programına alınıyor

“Sayın Bakanımız Kampüs-Çarşı etabının yatırım programına alınması için işlemlerin başlatılmasını gündeme aldı ve Sakaryamıza selamlarını iletti. Yaşadığımız bu güzel gelişmenin şehrimize, hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Şehrimize yakın ilgi gösteren Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Abdülkadir Uraloğlu’na ve şehrimizdeki projelerin gerçekleşmesine destekleriyle güç katan AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz’a, Milletvekillerimiz Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya’ya teşekkür ediyorum. Sakarya için çalışmaya, eser ve hizmetlerle şehrimizi yarınlara hazırlamaya devam!”

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
5 + 8 =