Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Rahmi Şengül'den teşekkür

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar’ın katılımlarıyla gerçekleşen coşkulu programların ardından vatandaşlara teşekkür etti.

SİYASET
Başkan Rahmi Şengül'den teşekkür

Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar’ın katılımlarıyla gerçekleşen programların ardından Çaybaşıyeniköy, Kayalar Reşitbey ve Kamışlı Mahallelerine teşekkür etti. 

BAĞRINA BASTI
Başkan Rahmi Şengül, “Biz büyük bir aileyiz. Çaybaşıyeniköy, Kayalar Reşitbey ve Kamışlı bu akşam evladını, kardeşini, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yusuf Alemdar’ı bağrına bastı” dedi.

DAİM OLSUN
Başkan Şengül, “Bu akşam bu güzel buluşmada emeği geçen herkesi tebrik ediyor, Rabbim’den birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin daim olmasını diliyorum. Hemşerilerimize söz veriyoruz ki; Erenler için aşkla çalışacak, güvenlerini asla boşa çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

PROGRAM
Düzenlenen programa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar ve Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adayları ve parti yöneticileri katıldı.

 

ERENLER’DE EV HANIMLARINA EVDE İŞ İMKANI

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, ev hanımlarına yönelik gerçekleşen evde imkanı çalışması hakkında bilgilendirmede bulundu.

Erenler Belediyesi sosyal alanlarda proje ve çalışmalarına devam ediyor. Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü koordinatörlüğünde gerçekleşen çalışma kapsamında, ev hanımları ve firmalar buluşturularak kendilerine evde iş imkanı sağlanıyor.

EV HANIMLARI
Gerçekleşen çalışma hakkında bilgi veren Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Rahmi Şengül, “Çalışma ile Erenler’imizde ki ev hanımlarımıza evde iş imkanı sağlıyoruz. Firma yetkilileri ve hanım kardeşlerimiz ile bir araya geldik” dedi.

ÜRETİME DESTEK
Başkan Rahmi Şengül, “Hanım kardeşlerimizin emeklerine değer veriyoruz. Bu kapsamda firmalar ile sağladığımız koordinasyon ile hanım kardeşimiz evlerinde çanta ve diğer süs ürünlerini üreterek evlerinizden kazanç elde edecek ve el emeği göz nuru ürünleri ile yerli üretime destek olacak” dedi.

DESTEKÇİSİYİZ
Başkan Şengül, “Hanım kardeşlerimizin üretimine ve ev ekonomisine katkı sağlayan tüm proje ve çalışmaların destekçiyiz. Toplantımıza katılan hanım kardeşlerimize teşekkür ediyor, kendilerine çalışmalarında kolaylık diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 4 =