Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Özen, Gençlerle Bir Araya geldi “Mutlaka Bir Hayaliniz Olmalı”

Sapanca Belediyesi’nin gençlere yönelik projelerinden biri olan “Gençlerle Buluşuyorum” bu ay Sapanca Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kütüphanesinde gençlerin katılımıyla gerçekleşti.

İLÇELER
Başkan Özen, Gençlerle Bir Araya geldi “Mutlaka Bir Hayaliniz Olmalı”

Başkan Özen, gençlerle bir araya geldi ve gençlere mutlaka bir hayallerinin olması gerektiğini ve bu hayalin gerçekleşmesi için çok çalışmaları gerektiğine değindi.

Hayalleriniz için büyük emek verin

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Belli bir noktaya gelmiş ve takdir alan kişilerin geçmişlerini araştırın. Mutlaka çok çalışan, hayalleri için büyük emek veren kişiler olduğunu göreceksiniz. Sizler bizlerin yarınları olacaksınız. Ayaklarınızın üzerinde sağlam durmayı, her daim kendinizi geliştirmeyi hedeflemelisiniz. Mutlaka spor yapın, kitap okuyun ve size kendinizi iyi hissettirecek sosyal etkinlikler yapın, kendiniz olmaktan asla vazgeçmeyin” diye belirtti.

Hiç bir başarı tesadüf değildir

Başkan Özen, gençlere yönelik projelerini ve yapılan çalışmaları anlattı, daha sonra yaptığı konuşmasında: “Gençler, sanal âlemde uzun süre zaman harcamayın kendi kendinize sınır koyun. Kararlı olun, hedefler belirleyin ve çalışıp, emek verdiğiniz hiçbir konuda başarısız olmadığınızı göreceksiniz. Artık Türkiye eski Türkiye değil, pek çok alanda dünya ülkelerine rakip olan bir konuma geldik. Çok daha büyük hedeflere doğru yürüme imkânına sahibiz. Türkiye emin ve kararlı adımlarla yoluna devam ediyorsa gerisinde büyük bir emek ve mücadele var. Ülkemizin sahip olduğu kalkınma altyapısının ve demokratik kazanımların bizi getirdiği bu seviyeyi daha ileriye geleceğimiz olan sizlerle, taşımak istiyoruz. Başarmaktan çalışmaktan üretmekten korkmayın. Unutmayın ki hiç bir başarı tesadüf değildir. İyi niyetli, hedefe odaklanarak çalışırsanız başaramayacağınız hiçbir iş yoktur ” dedi. Toplantı öğrencilerle soru cevap şeklinde devam etti.

Toplantıda, Okul Müdürü Zafer Levent Soykan, Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürü Emine Tarım ve öğretmenler katıldı. Sapanca Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Başkan Özen’e tüm sorularına çözüm olacak cevaplar buldukları için teşekkür ettiler.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
1 + 2 =