Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan İsmail Filizfidanoğlu: Sakarya’yı çok güzel günler bekliyor

EKONOMİ
Başkan İsmail Filizfidanoğlu: Sakarya’yı çok güzel günler bekliyor
Gaziantep’te düzenlenen ve 1600’ü seçkin İş insanın katılımı ile gerçekleştirilen 2. Türk-Arap İş Zirvesi’ne katılan MÜSİAD Sakarya Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri şehre oldukça umutlu döndü.
 
Sakarya’nın doğal güzelliklerinden kültürüne, sanayisinden turizmine kadar yatırım ve ihracatın geliştirilmesine adına katılım sağladıklarını belirten Başkan İsmail Filizfidanoğlu, ülkemiz ve bölgemiz adına son derece önemli olan iş zirvesinin hayırlı ve bereketli olmasını dilediği konuşmasında, “Şehrimizin her alanda girişimine katkıda bulunmak adına var gücümüzle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.
 
Yaklaşık 15 kişilik yönetim kurul üyeleriyle birlikte Gaziantep’te düzenlenen uluslararası programa katıldıklarını belirten Başkan Filizfidanoğlu,” Arap iş insanlarına Sakarya’yı anlattık. Çok önemli iş görüşmeleri oldu ve önümüzdeki zamanlarda kendilerini Sakarya’da ağırlayacağız.” dedi.
3. Zirve için görüşmelerimiz sürüyor
 
2. Türk-Arap İş Zirvesi’nde Genel Başkan Mahmut Asmalı’nın tanıtım standına gelmesi ile çalışma ve faaliyetler adına görüşme sağladıklarını kaydeden Başkan İsmail Filizfidanoğlu, ” IBF Başkanı Erol Yarar, Genel Başkanımız Mahmut Asmalı ve 6. Dönem Başkanımız Abdurrahman Kaan’a bizleri onurlanırdıkları için çok teşekkür ediyoruz. Nasipse zirve programının 3.’ünü Sakarya’da olmasını istiyoruz ve bu talebimizi de ilettik. Çok önemli görüşmelerin sağlandığı bir program oldu.” diye konuştu.