Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Gündoğdu Emekli Öğretmenler Onuruna Yemek Verdi

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, emekli öğretmenler onuruna yemek programı düzenledi.

İLÇELER
Başkan Gündoğdu Emekli Öğretmenler Onuruna Yemek Verdi

Ferizli Belediyesi Sosyal Tesislerinde emekli öğretmenler onuruna düzenlenen yemeğe Ferizli Kaymakamı Hasan Balcı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz, Ferizli Halk Eğitim Müdürü Erhan Kantere ve emekli öğretmenler katıldı.

Emekli eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayan Kaymakam Hasan Balcı ve Başkan Gündoğdu, hediye takdiminde bulundu ve bir süre sohbet etti.

Emekli öğretmenlerin tecrübelerini dinleyen Başkan Gündoğdu, "öğretmen denilince aklıma gelen ilk şey; insan mimarı oluyor. İnsanlık, siz değerli öğretmenlerimizin ellerinde şekilleniyor. Bu toprakların çocukları, sizin gibi fedakâr öğretmenlerle tanıştığı için çok şanslı ve gururlu. Bizler de sizlerden aldığımız ilim ve irfan ile emeklerinizi boşa çıkarmama gayreti içindeyiz. Dünyanın en saygın ve en kutsal mesleğini icra eden öğretmenlerimize çok şey borçluyuz. Bu vesileyle; ebediyete irtihal eden öğretmenlerimizi de rahmetle anıyorum, ruhları şad olsun. Bizlere kattığınız değerden dolayı Allah hepinizden razı olsun.Hepinize emeklerinizden dolayı şükranlarımı, saygılarımı arz ediyorum" dedi.

Öğretmenliğin fedakarlık üzerine inşa edilen bir meslek olduğunu belirten Kaymakam Hasan Balcı ise, emeklerinden dolayı öğretmenlere teşekkür etti.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
3 + 5 =