Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Gündoğdu'dan "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" mesajı

Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm basın emekçilerinin gününü kutladı.

SİYASET
Başkan Gündoğdu'dan

Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm basın emekçilerinin gününü kutladı.

Mesajında, demokrasinin ayrılmaz bir unsuru olan medyanın sağlıklı bir kamuoyunun oluşmasında hayati bir işleve sahip olduğunu belirten Başkanımız Gündoğdu, şunları kaydetti:

Basın, demokrasi kültürünün gelişmesinde önemli bir faktördür

Objektif ve ilkeli habercilik anlayışıyla toplumun bilinçlenmesinde, barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli bir görev üstlenen basınımız, demokrasi kültürümüzün gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Eleştiri yapma, sorgulama ve doğruya ulaşma amacıyla hareket eden ve kamuoyu oluşturma gibi çok önemli işlevleri bulunan basın, her koşulda sahip olduğu dinamizmle ülkenin vicdanı olma vasfını elinde bulunduran önemli mesleklerin başındadır.

Yerel basınımız üstlendiği rolü ile ilçemiz, ilimiz ve bölgemiz açısından önemli bir işleve sahiptir. İlçemizin gelişmesi ve vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmesi için yaptığımız çalışmaları halkımıza duyuran; vatandaşlarımızın sorunlarını da bize ileterek toplumun her kesimine kulak verebilmemizi sağlayan yerel basın mensubu dostlarımıza ayrıca teşekkür ediyorum. Mesai mefhumu gözetmeksizin, zorlu şartlar altında görevlerini ifa eden basın mensuplarımıza meslek hayatlarında mutluluk ve başarı diliyorum. Ebediyete irtihal eden gazeteci arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 6 =