Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Bayar; "Nifak sokmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz"

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanlığına Atanan İş İnsanı Cengiz Bayar’a ziyaretler devam ediyor. AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, İl Başkan Yardımcısı Ömer Aslan ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte BBP İl Başkanı Cengiz Bayar'ı ziyaret etti.

GÜNCEL
Başkan Bayar;

Parti İl Hizmet binasında  gerçekleşen ziyarette BBP İl Başkan vekili Turan Yıldırım, Başkan Yardımcıları; Ömer Karayel,Hüseyin Ergün, Semih Duman, Yönetim kurulu üyeleri; Haluk Yaşar Yılmaz, Fehmi Çalış,BBP Akyazı İlçe Başkanı Nahim Yolcu, Sapanca İlçe Başkanı Metin Pir, Sapanca İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Kemerci ile İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren BBP İl Başkanı Cengiz Bayar; "Cumhur İttifakı tarafları olarak her daim bir ve beraberiz. Siyasetimizi buna göre yönlendiriyoruz. Aramıza nifak sokmak isteyenlerde fırsat vermeyeceğiz. Ülkemizin ve İlimizin ekonomisi başta olmak üzere her konuda ilerlemesi için çalışacağız" diyerek İl Yönetim kurulu adına AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İl Başkan Yardımcısı Ömer Aslan'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, ise BBP İl Başkanlığı görevine atanan Cengiz Bayar'a ve ekibine hayırlı olsun dileklerinde bulunarak görevlerinde başarılar diledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
2 + 4 =