Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

BAŞKAN BABAOĞLU: ARAÇ FİLOMUZA 2 YENİ ÇÖP KAMYONU EKLEDİK

Hendek Belediyesi’nin araç filosunu güçlendirmeye devam ettiklerini söyleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Yeni nesil, daha ekonomik ve çevre dostu araçları filomuza dâhil ederek, gücümüze güç katıyoruz” dedi.

GÜNCEL
BAŞKAN BABAOĞLU: ARAÇ FİLOMUZA 2 YENİ ÇÖP KAMYONU EKLEDİK

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Isuzu marka 2024 model 2 adet çöp kamyonunu teslim alarak, belediye envanterine yazdırdı.

“BÜYÜK BİR İLÇEYİZ, 91 MAHALLEMİZE HİZMET EDİYORUZ”

Belediye önünde düzenlenen araç teslim töreninde konuşan Başkan Babaoğlu, “Yeni nesil, daha ekonomik ve çevre dostu 2 adet çöp kamyonunu temizlik işleri hizmetlerine dahil ettik. Büyük bir ilçeyiz ve 91 mahallemiz var. Temizlik hizmetlerinin daha etkin, hızlı ve verimli şekilde olmasını sağlayıcı önemli bir adım atarak, araç sayımızı arttırdık. Hendek’imize hayırlı olsun. Rabbim, kazasız belasız hizmetler vermeyi nasip etsin” dedi.

“DAHA ÖNCE DE 14 ARAÇ VE İŞ MAKİNASI ALDIK”

Babaoğlu yine dönem içerisinde belediyenin öz kaynaklarıyla satın 6 adet kamyonet, 4 adet kamyon, 2 adet otobüs ile paletli ve mini paletli ekskavatörleri de belediye araç filosuna kattıklarını ifade etti.

‘MİLLİ OTOMOBİL TOGG’ MAKAM ARACI OLACAK

Geçtiğimiz günlerde milli otomobil TOGG’u da belediyenin araç filosuna kattıklarını hatırlatan Başkan Babaoğlu, “İnşallah TOGG’u 1 Nisan’dan itibaren makam aracı olarak kullanmaya başlarız” dedi.

Satın alınan son model 2 adet çöp kamyonu, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
7 + 3 =