Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Aydın Menajerlere yüklendi !

SPOR
Başkan Aydın Menajerlere yüklendi !

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın, dün kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, kadro dışı bırakılan genç oyuncularla ilgili açıklamada bulundu. Aydın, “Ben dahil herkesin yeri dolar” dedi.

MENAJER BOZUNTULARI VAR
Aydın yaptığı açıklamada, “Sakaryaspor çok büyük bir camia. Kimse Sakaryaspor'dan büyük değil. Herkes bunu bilecek. Bu kulübe karşı herkesin sorumluluğu var. Kimse burada kendi başına menajer ayakları ile iş yapmayacak. Bunların bazıları menajer bazıları menajer bozuntusu. Çoğu genç futbolcunun başını yediler, yemeğe de devam ediyorlar” dedi.

BURAK FORMANIN HAKKINI VERDi
Aydın, “Burak Bekaroğlu formanın hep hakkını vermiş bir oyuncu. Milli Takım oyuncusu. Resmi bir menajeri var. İsteyen kulüpler olduğu söylendi. Hep menajerinin demesiyle bu günlere gelindi. Futbolcunun ailesi de olaylardan haberleri olmadığını söylediler. Bizimle temasta olan menajer meğer Burak'ın menajeri değilmiş. Bunu da yeni öğreniyoruz” dedi.

ASIL OLAN SAKARYASPOR’DUR
Konunun detayına da inen Aydın, “Burak'a sözleşme yapalım dedik. Kendisi kabul etmedi. Dolayısıyla biz de böyle bir karar aldık. Ancak Burak ile bu noktaya gelmek beni gerçekten çok üzdü. Sakaryaspor'dan hiçbir isim büyük değildir. Ben dahil herkesin yeri değişir, önemli olan Sakaryaspor'dur” diye konuştu.


Bu gençlere yazık olur

Başkan Selahattin Aydın, bazı menajerlerin genç futbolcuların aklını çeldiğini belirtirken, “Gerçekten üzüldüğüm oyuncular var. Menajerlerin oyununa geliyorlar. Gençlere yazık oluyor” dedi.


Gerçekten üzülüyorum
Burak olayına çok üzüldüğünü belirten Aydın, “Bazı şeyleri gerçekten çok üzülerek yapıyoruz. Burak olayı da bunlardan biri. Ama bunu yapmak zorundayız. Şimdi menajerlere kulak asıp dediğini yapanlar, yarın menajerin oyununa geldiklerini anlayacak ama geç olacak. Bizim kimseyle husumetimiz yok. Yanlış yapan olursa buradan gider. Herkes haddini bilecek” dedi.

Gençlere yazık oluyor
Başkan Selahattin Aydın, gençlerden istedikleri konusuna da açıklık getirerek, “Bizim gençlerden istediğimiz Sakaryaspor ile 3 yıllık sözleşme imzalamaları. Gitmek istediklerini söyleyenlerden 200 bin TL + yetiştirme bedeli istedik. Bu parayı da getiremediler. Sakaryaspor'un futbolcusunu bedavaya verecek değiliz. Bu gençlere gerçekten yazık oluyor” diye konuştu.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz