Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Alemdar Serdivan HEM Yıl Sonu Sergisi Açılışına Katıldı

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Halk Eğitim Merkezinin düzenlemiş olduğu “Toprağın Sırrı Seramik” sergisinin açılışına katıldı.

GÜNCEL
Başkan Alemdar Serdivan HEM Yıl Sonu Sergisi Açılışına Katıldı

Serdivan Halk Eğitimi Merkezi Seramik Atölyesi’nde yapılan el emeği ürünlerin ve eserlerin sergilendiği açılışta, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, TBMM Plan Ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ak Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul KOCACIK, Sakarya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup KALAYCI, Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali DERE, Serdivan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Koray KESKİN, Serdivan Halk Eğitimi Müdürü Mehmet SEVİNÇ, Serdivan İlçe Sağlık Müdürü Ömer BALCI, Serdivan İlçe Spor Müdürü Şükrü ÖZKAN, muhtarlar ve kursiyerler yer aldı.

Kursiyerlerle sohbet eden Başkan Alemdar, halk eğitim kurslarının kişisel gelişimin yanı sıra ekonomiye olan katkısı ile de önemli bir fonksiyonu yerine getirdiğini ifade etti.

Eğitimde Yaşam Boyu Kalite

Yaşam boyu eğitim modeli ile halk eğitim kurslarının, 7’den 70’e herkese hitap eden nitelikte ve donanımda olduğunu vurgulayan Başkan Alemdar, “Amacımız vatandaşlarımızın el becerilerini geliştirmelerine imkan sunarken, uzmanlaştıkları alanlarda da ev ekonomisine destek olmalarını sağlamak.” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
6 + 1 =