Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Alemdar Kızılcahamam'da 3 bakanla görüştü: “Sakarya'yı yepyeni yatırımlarla taçlandıracağız”

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Kızılcahamam'da gerçekleştirilen AK Parti Yerel Yönetimler İstişare Kampı'nda Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu ve Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy ile görüşerek, "Sakarya'mıza yeni yatırımlar kazandırmak için temaslarımıza ara vermiyoruz. Projelerimizin son durumunu takip ediyoruz. İnşallah şehrimizi yepyeni yatırımlarla taçlandıracağız" dedi.

GÜNCEL
Başkan Alemdar Kızılcahamam'da 3 bakanla görüştü: “Sakarya'yı yepyeni yatırımlarla taçlandıracağız”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Ankara Kızılcahamam'da AK Parti'nin Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Kampı'nda önemli temaslarda bulundu.

3 bakan ile görüşme
AK Partili ilçe belediye başkanları ve yöneticilerle birlikte partinin üst kademesiyle görüşmeler yapan Başkan Alemdar, daha sonra Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile görüştü.

Sakarya'nın potansiyeli
Alemdar, bakanlarla yaptığı görüşmelerde Sakarya'nın tarımsal, turizm ve ulaşım potansiyeli üzerine değerlendirmeler yaparak planlanan projeler üzerine görüştü.

Özellikle Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu ile Sakarya'ya yeni ulaşım ağları ve raylı sistemle ilgili görüştü. Başkan Alemdar, Bakan Uraloğlu ile kısa süre içerisinde yeniden bir araya geleceklerini de ekledi.

"Şehrin yarınlarına yön verecek projeler..."
Sakarya'ya yepyeni yatırımlar kazandırmak için sıkı bir takip, yoğun bir çalışma içinde olduklarını ifade eden Alemdar, “AK Parti'nin 22 yıllık belediyecilik tecrübesinden ilham alıyor ve dava önderlerimizle bir araya geliyoruz. Sakarya'mıza iz bırakacak, güzel işler yapmak istiyoruz ve bunun için de gerekli tüm girişimleri yapıyoruz. Sayın bakanlarımızla şehrimizin yarınlarına yön verecek projelerimiz, hedeflerimiz üzerine görüştük. Ulaşımda yeni yol ağları ve raylı sistem üzerinde durduk. Bakanlarımızın Sakarya'ya çok selamı var. Projelerimizin son durumunu takip ediyoruz. İnşallah şehrimizi yepyeni yatırımlarla taçlandıracağız” diye konuştu.

Başkan Alemdar, Ankara'da bakanlar ve Sakaryalı heyetle fotoğraf paylaştı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 3 =