Sakarya Haberleri
Telegram'da ve Instagram'da
BİZİ TAKİP EDİN

Başkan Adayı Çelik’ten 14 Mart Mesajı

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

GÜNCEL
Başkan Adayı Çelik’ten 14 Mart Mesajı

Sağlık Çalışanları Her Türlü Övgüyü Hak Ediyor

Başkan Adayı Çelik mesajında, “İnsan sağlığına hizmet eden hekimlerimiz, yeryüzündeki en ulvi ve en mukaddes mesleklerden birini icra etmektedirler. Sağlık gibi en önemli konuda her koşulda büyük özveriyle hizmet veren sağlık çalışanlarımız insanlık için kutsal bir görevi yerine getirmektedirler. Kendilerini hastalarına adamış, zor koşullarda insanüstü gayret göstererek bu kutsal görevi yapmaya çalışan tüm sağlık çalışanları her türlü övgüyü hak etmektedirler.

Toplum Sağlığında Önemli Bir Köprü

Tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarlığımızı sunmak ve onların fedakârlıklarını bir kez daha takdir etmek istiyorum. Her biriniz, insan hayatına dokunarak, toplumumuzun sağlık ve refahı için önemli birer köprü görevi üstleniyorsunuz. Çalışmalarınızın karşılığını, sağlıklı ve mutlu bir toplum olarak alacağımıza inancım tamdır. Bu vesileyle, 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, aramızdan ayrılan tüm sağlık emekçilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz
9 + 3 =